partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Radosław Literski Czersk 2010-09-29 17/17
1 Barbara Szmyt KInO OM/PTTK Warszawa 2010-09-29 17/17
2 Anna Natusiewicz KInO OM/PTTK Warszawa 2010-09-29 17/17
3 Tamas Dombi KInO OM/PTTK Warszawa 2010-09-29 17/17
4 Jan Rolle KInO OM/PTTK Warszawa 2010-09-29 17/17
5 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-15 17/17
6 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-15 17/17
7 Agnieszka Pietrzak Piastów 2016-04-18 17/17
8 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-04-18 17/17
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-27 17/17
10 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-05-27 17/17
11 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-05-27 17/17
12 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2018-04-07 17/17
13 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława /Fijewo 2018-04-07 17/17
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-26 17/17
15 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-09-26 17/17
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-09-26 17/17
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-26 17/17
18 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-26 17/17
19 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-27 17/17
20 Beata Grobelna Gdańsk 2019-10-27 17/17
21 Małgorzata Konieczka Gdynia 2019-10-27 17/17
22 Joanna Kuźba Rumia 2019-10-27 17/17
23 Justyna Kuźba Rumia 2019-10-27 17/17
24 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 17/17
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 17/17
26 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-09-12 17/17
27 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-07 15/17
28 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-07 15/17
29 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-07 15/17
30 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-07 15/17
31 Marek Klonowski Brodnica 2020-10-11 17/17
32 Hubert Klonowski Brodnica 2020-10-11 17/17
33 Justyna Filipska Brodnica 2020-10-11 17/17
34 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-06-03 17/17
35 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-07-04 17/17
36 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-08-21 17/17
37 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-21 17/17
38 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-08-21 17/17
39 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-21 17/17
40 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-08-21 17/17
41 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-10-22 17/17
42 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-10-22 17/17
43 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-01-23 17/17
44 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-27 17/17
45 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-09-02 17/17
46 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2022-09-02 17/17
47 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-09-02 17/17
48 Damian Barzał Gdańsk 2022-11-12 17/17
49 Ewa Barzał Gdańsk 2022-11-12 17/17
50 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-05-05 17/17
51 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-06-09 17/17
52 Ryszard Ziobrowski Świdnica PIT 2023-08-04 16/16
53 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-08-04 17/17
54 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-03 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies