partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-05-30 25/25
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-09-01 25/25
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-17 25/25
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-17 25/25
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-17 25/25
5 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-22 25/25
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-22 25/25
7 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-09-22 25/25
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 25/25
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 25/25
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 25/25
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-09 25/25
12 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-09 25/25
13 Zbigniew Tarnowski SKKT-PTTK Egzotyk przy VI LO/Częstochowa 2017-12-15 5/25
14 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-18 24/24
15 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 24/24
16 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 24/24
17 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 24/24
18 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 24/24
19 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 22/24
20 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-26 22/24
21 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-26 22/24
22 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 22/24
23 Dagmara Kowalska Mozambik 2020-05-23 16/24
24 Szymon Bijak BambInO 2020-05-23 16/24
25 Piotr Ćwiliński Warszawa 2020-06-06 24/24
26 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-03-05 24/24
27 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-18 24/24
28 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-12-02 24/24
29 Mariusz Góraj Klub InO Skróty RAdom 2021-12-02 24/24
30 Paweł Starzyński Bemowo Orienteering Team 2021-12-02 24/24
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-29 24/24
32 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-21 24/24
33 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-21 24/24
34 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 24/24
35 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 24/24
36 Wacław Polcer Łódź 2022-04-29 24/24
37 Przemysław Nowak Poznań 2022-06-03 24/24
38 Krzysztof Łuczak Sokoły Wędrowne/Łódź 2022-06-04 24/24
39 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-07-14 24/24
40 Artur Świderski Radzymin 2022-08-07 24/24
41 Ewa Świderska Radzymin 2022-08-07 24/24
42 Marysia Świderska Radzymin 2022-08-07 24/24
43 Mateusz Świderski Radzymin 2022-08-07 24/24
44 Małgosia Świderska Radzymin 2022-08-07 24/24
45 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-04 24/24
46 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-04 24/24
47 Leszek Adamski Warszawa 2022-09-22 24/24
48 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-10-08 24/24
49 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2023-03-04 24/24
50 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2023-03-04 24/24
51 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-21 24/24
52 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-21 24/24
53 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2023-03-26 24/24
54 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-15 24/24
55 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-28 24/24
56 Joanna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 24/24
57 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 24/24
58 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-06-30 24/24
59 Andrzej Kustosz Łódź 2023-09-01 24/24
60 Katarzyna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2024-01-07 24/24
61 Sławomir Frynas Lublin 2024-01-13 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies