partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-03-22 17/17
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-24 17/17
2 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-03-26 17/17
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-27 17/17
4 Katarzyna Michalak Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-04-04 17/17
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-22 17/17
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-22 17/17
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-22 17/17
8 Kinga Sadura Warszawa 2017-05-06 17/17
9 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2017-05-09 17/17
10 Edward Fudro JEJ Police 2017-06-23 17/17
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-31 17/17
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-31 17/17
13 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-09 17/17
14 Sara Zakrzewska KS Bednarska/Warszawa 2018-04-30 17/17
15 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-30 17/17
16 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-26 17/17
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-26 17/17
18 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-31 17/17
19 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-05-01 17/17
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-05-01 17/17
21 Przemysław Witczak Warszawa 2019-06-04 17/17
22 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-07-25 17/17
23 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-12 17/17
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-12 17/17
25 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-12 17/17
26 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-12 17/17
27 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-09 16/17
28 Szymon Gębarowski MOPi.Team/Warszawa 2020-03-14 17/17
29 Julia Gębarowska MOPi.Team/Warszawa 2020-03-14 17/17
30 Piotr Gębarowski MOPi.Team/Warszawa 2020-03-14 17/17
31 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-19 17/17
32 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-21 17/17
33 Agata Młotek Warszawa 2020-06-21 17/17
34 Karolina Bednarczyk Warszawa 2020-06-29 17/17
35 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-10-20 17/17
36 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-10-20 17/17
37 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-11 17/17
38 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-11 17/17
39 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-11 17/17
40 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-11 17/17
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-11-20 17/17
42 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-11-20 17/17
43 Radosław Korniluk Warszawa 2020-12-30 17/17
44 Anna Korniluk Warszawa 2020-12-30 17/17
45 Jan Korniluk Warszawa 2020-12-30 17/17
46 Adam Korniluk Warszawa 2020-12-30 17/17
47 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-03-01 17/17
48 Katarzyna Woźniak Warszawa 2021-05-23 17/17
49 Michał Woźniak Warszawa 2021-05-23 17/17
50 FilipWoźniak Warszawa 2021-05-23 17/17
51 Jagoda Woźniak Warszawa 2021-05-23 17/17
52 Agnieszka Kuśmierz Warszawa 2021-05-23 17/17
53 Beata Bargiel Warszawa 2021-08-07 17/17
54 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-08-07 17/17
55 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-08-15 17/17
56 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2021-08-15 17/17
57 Leszek Adamski Warszawa 2021-10-30 17/17
58 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-17 17/17
59 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-03-24 17/17
60 Adam Ratyński Warszawa 2022-06-06 17/17
61 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-06-06 17/17
62 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-07 17/17
63 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-07 17/17
64 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-17 17/17
65 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-17 17/17
66 Paweł Oździński Warszawa 2022-10-08 17/17
67 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-10-11 17/17
68 Jakub Budka WARSZAWA 2022-10-16 17/17
69 Nikola Gwiazda Warszawa 2022-10-22 17/17
70 Wiktor Świerczewski Warszawa,Szkoła nr 63 2022-10-23 17/17
71 Xavier Ruciński SP. 63 6b / Warszawa 2022-10-23 17/17
72 Julia Wituszyńska Warszawa SP 63 2022-11-06 17/17
73 Aleksandra Lipińska Warszawa 2022-11-11 17/17
74 Zuzanna Kowalewska SP 63 6A Warszawa 2022-11-12 17/17
75 Patrick Pochylski Warszawa, Sp 63 2022-11-13 17/17
76 Filip Rogowski Warszawa SP 63 2022-12-04 17/17
77 Oliwier Walendzik Warszawa SP63 2022-12-09 17/17
78 Mateusz Wawryk Warszawa-Wola 2022-12-28 17/17
79 Irena Sokół Zaścianki 2023-01-07 17/17
80 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-01-07 17/17
81 Gustaw Kurkus Warszawa Sz. P. 63 2023-01-08 17/17
82 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-04-22 17/17
83 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-04-24 17/17
84 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-05-01 17/17
85 Karolina Kuchcinska Sp 63 warszawa 2023-05-16 17/17
86 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-08-02 17/17
87 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-08 17/17
88 Beata Ziółek Warszawa 2023-11-24 17/17
89 Dorian Sasinowski Sp 63 2023-11-24 17/17
90 Krzysztof Jęda SP 63 Warszawa 2023-11-24 17/17
91 Mateusz wawryk Sp 63 Warszawa 2023-11-24 17/17
92 Oliwier Walendzik SP63 Warszawa 2023-11-24 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies