partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-01-15 26/26
1 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-07-04 26/26
2 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2017-07-04 26/26
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-08 26/26
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-08 26/26
5 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-07-30 26/26
6 Barbara Szmyt Klub Ino Stowarzysze 2017-08-13 26/26
7 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-08-13 26/26
8 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-29 26/26
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-29 26/26
10 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-09-02 26/26
11 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-09-02 26/26
12 Robert Kamela Warszawa 2017-09-02 26/26
13 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2018-02-28 26/26
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 26/26
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 26/26
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-22 26/26
17 Katarzyna Rojek Wiatr we Włosach/Sopot 2018-05-11 26/26
18 Wojciech Rojek Wiatr we Włosach/Sopot 2018-05-11 26/26
19 Marysia Świderska Radzymin 2018-06-13 26/26
20 Gosia Świderska Radzymin 2018-06-13 26/26
21 Mateusz Świderski Radzymin 2018-06-13 26/26
22 Ewa Świderska Radzymin 2018-06-13 26/26
23 Artur Świderski Radzymin 2018-06-13 26/26
24 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-08-09 26/26
25 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-08-09 26/26
26 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2020-06-20 26/26
27 Marek Klonowski Brodnica 2020-09-18 26/26
28 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-30 18/26
29 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-30 18/26
30 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-30 18/26
31 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-30 18/26
32 Piotr Wegnerowski WK PTTK HERKUS / Bartoszyce 2021-05-07 26/26
33 Małgorzata Arendt Rumia 2021-07-05 26/26
34 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 26/26
35 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-07-05 26/26
36 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-05 26/26
37 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-07-05 26/26
38 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 26/26
39 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-05 26/26
40 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-07-05 26/26
41 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-17 26/26
42 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-17 26/26
43 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-20 26/26
44 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-09-07 26/26
45 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-31 26/26
46 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-31 26/26
47 Anna Natusiewicz Warszawa 2022-08-01 26/26
48 Katarzyna Paduch Warszawa 2022-08-01 26/26
49 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-20 26/26
50 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 25/25
51 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 25/25
52 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-03 25/25
53 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-02-26 26/26
54 Anna Malanowska KlnO Stowarzysze 2023-03-18 26/26
55 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-26 25/26
56 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-26 25/26
57 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-05-30 26/26
58 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-08 26/26
59 Albert Warowny Pruszków 2023-08-19 26/26
60 Piotr Warowny Pruszków 2023-08-19 26/26
61 Wojciech Warowny Pruszków 2023-08-19 26/26
62 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-09 26/26
63 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-22 26/26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies