partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-08-06 21/21
1 Iwona Kurto Toruń 2016-08-13 21/21
2 Agnieszka Strzelecka Toruń 2016-08-13 21/21
3 Paweł Kowalczyk Pilawa 2016-08-13 21/21
4 Radek Dziekielewski Toruń 2016-08-13 21/21
5 Krzysztof Ligienza ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
6 Joanna Puternicka ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
7 Jacek Wieszaczewski ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
8 Dawid Rostankowski ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
9 Anna Natusiewicz Klub InO STOWARZYSZE 2016-08-13 21/21
10 Marek Piela Klub InO STOWARZYSZE 2016-08-13 21/21
11 Vit Sohor - 2016-08-13 21/21
12 Nikola Ledwonova - 2016-08-13 21/21
13 Łukasz Polonius Katowice 2016-08-13 21/21
14 Natalia Figiel Katowice 2016-08-13 21/21
15 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2016-08-13 21/21
16 Dariusz Walczyna Klub InO STOWARZYSZE 2016-08-13 21/21
17 Sandra Borysiak ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
18 Urszula Burzyńska ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
19 Marcin Stefaniak ORIENTOP Wrocław 2016-08-13 21/21
20 Piotr Trocha Orientop Wrocław / Dzierżoniów 2018-04-05 21/21
21 Roman Trocha Orientop Wrocław / Dzierżoniów 2018-04-05 21/21
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-21 21/21
23 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-21 21/21
24 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-21 21/21
25 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-26 21/21
26 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-26 21/21
27 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-26 21/21
28 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-08-15 21/21
29 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-08-15 21/21
30 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-08-15 21/21
31 Helena Kocniowska Lubań 2021-09-24 21/21
32 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2021-09-25 21/21
33 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-25 21/21
34 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2021-09-25 21/21
35 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-09-25 21/21
36 Kornelia Adamek Oborniki 2021-10-08 21/21
37 Ernest Adamek Oborniki 2021-10-08 21/21
38 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-06-10 21/21
39 Piotr Michałowski Warszawa 2022-06-10 21/21
40 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-06-16 21/21
41 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-06-16 21/21
42 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-26 21/21
43 Marta Sasowska Kraków 2022-08-26 21/21
44 Karolina Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-09-24 21/21
45 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-09-24 21/21
46 Anna Bukowska Pszczoły i Trutnie/ Świdnica 2022-09-24 21/21
47 Karolina Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-09-24 21/21
48 Zosia Bukowska ToTuToTam/ Świdnica 2022-09-24 21/21
49 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-09-24 21/21
50 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-09-24 21/21
51 Jan Wojewodzic To tu to tam Świdnica 2022-09-24 13/21
52 Klara Wojewodzic To tu to tam Świdnica 2022-09-24 13/21
53 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-01 21/21
54 Adam Dębek To Tu To Tam 2023-07-08 21/21
55 Hanna Dębek To Tu To Tam 2023-07-08 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies