partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2019-11-23

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Mirosław Wośko   2018-03-01 12/12
II Bartosz Walicki 2018-03-01 12/12
1 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
2 Eliza Skiba Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
3 Kinga Sopata Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
4 Marcjanna Potaczała Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
5 Kamil Zabłocki Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
6 Eleni Pagkratiou Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
7 Jakub Iwanik Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
8 Jakub Podpłoński Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
9 Konrad Kusz Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
10 Julia Woźniak Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
11 Dawid Miąsik Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
12 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
13 Piotr Górski KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
14 Jan Kuźniar KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
15 Wiktoria Osipa KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
16 Marta Kulec KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
17 Martyna Pietroń KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
18 Wanessa Hapel KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
19 Maciej Krawiec KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
20 Michał Wittich KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
21 Mateusz Wośko KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
22 Ksawery Gnatek KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
23 Roksana Skulska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
24 Emilia Skulska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
25 Zuza Piech KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
26 Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-03 12/12
27 Paulina Pyszowska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
28 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-04-22 12/12
29 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-04-22 12/12
30 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-04-22 12/12
31 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
32 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
33 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
34 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
35 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
36 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
37 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
38 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
39 Gabriela Kusiak Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
40 Karol Michoński Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
41 Katarzyna Michońska Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
42 Martyna Żarska Aleksandrów 2018-05-05 12/12
43 Jakub Tokarz Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
44 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
45 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
46 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-27 12/12
47 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-27 12/12
48 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-05-12 12/12
49 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-10-11 12/12
50 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-23 12/12

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies