partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-01-01 15/15
1 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-01-10 15/15
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-10 14/15
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-10 14/15
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-01-10 14/15
5 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-11 15/15
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-01-11 14/15
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-01-11 14/15
8 Sławomir Otap Warszawa 2019-01-12 15/15
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-01-13 15/15
10 Piotr Michałowski Warszawa 2019-01-13 15/15
11 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-01-16 15/15
12 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-01-17 15/15
13 Irena Sokół Zaścianek 2019-01-24 13/15
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-26 15/15
15 Waldemar Fijor Klub InO SKARMAT Toruń 2019-01-26 15/15
16 Zbigniew Tarnowski SKKT EGZOTYK Częstochowa 2019-01-26 15/15
17 Bartłomiej Mazan  KOS BnO Szczecin 2019-01-26 15/15
18 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-01-31 15/15
19 Tadeusz Pomorski PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
20 Martyna Kominek PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
21 Karolina Warmiak PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
22 Wiktoria Uzdowska PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
23 Natalia Mirka PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
24 Aleksandra Sikora PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
25 Laura Łączyńska PKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 15/15
26 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-02-02 15/15
27 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-02-02 15/15
28 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2019-02-02 15/15
29 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-02-16 15/15
30 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-02-16 15/15
31 Piotr Miszczak Warszawa 2019-02-16 15/15
32 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-16 15/15
33 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 15/15
34 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-23 14/15
35 Edward Fudro JEJ 2019-03-07 14/15
36 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-03-09 15/15
37 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-03-09 15/15
38 Anna Nizioł Mierzyn 2019-03-09 15/15
39 Jan Nizioł Mierzyn 2019-03-09 15/15
40 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-03-25 12/15
41 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-03-28 13/15
42 Beata Bargiel Warszawa 2019-03-28 13/15
43 Anna Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
44 Radosław Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
45 Jan Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
46 Adam Korniluk Warszawa 2019-04-07 15/15
47 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-26 15/15
48 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-26 15/15
49 Joanna Sawicka HO PTTK/Mińsk Mazowiecki 2019-05-23 15/15
50 Olga Piechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
51 Joanna Bogucka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
52 Julia Bogucka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
53 Łucja Kępka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
54 Emilia Delegacz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
55 Amelia Sokół HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
56 Julia Stobiecka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
57 Karolina Jurek HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
58 Magdalena Pawlak HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
59 Oliwia Królak HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
60 Kasia Ruta HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
61 Emilia Piętka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
62 Wiktoria Dybowska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
63 Daria Braulińska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
64 Oliwia Godlewska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
65 Natalia Sobol HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
66 Natalia Kesler HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
67 Julia Adamczyk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
68 Rita Szarkowicz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
69 Oliwia Gryz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
70 Agata Foryń HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
71 Zuzanna Klęsk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
72 Izabela Czajka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
73 Pola Knapiuk HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-05-25 14/15
74 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
75 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
76 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
77 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
78 Błażej Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
79 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
80 Zuzanna Matusiak Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
81 Anna Nguyen Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
82 Zuzanna Lis Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
83 Weronika Kosińska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
84 Hanna Załęska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
85 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
86 Natalia Piotrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
87 Eryk Dylewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
88 Kinga Salwin Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
89 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
90 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
91 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
92 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
93 Gabrysia Lewandowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
94 Patricia Okorafor Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
95 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
96 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
97 Krystian Mizerakowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
98 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
99 Bartosz Niewiatowski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
100 Jakub Zalewski Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
101 Adrianna Urańczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
102 Karol Garnecki Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
103 Karolina Kańska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
104 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
105 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2019-06-05 15/15
106 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2019-06-25 12/15
107 Anna Połatyńska Warszawa 2019-06-29 14/15
108 Beata Połatyńska Warszawa 2019-06-29 14/15
109 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-07 14/15
110 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-01 15/15
111 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-01 15/15
112 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-01 15/15
113 Anna Nowicka  Warszawa 2019-08-08 15/15
114 Maciej Nowicki Warszawa 2019-08-08 15/15
115 Agnieszka Pietrzak Piastów 2019-08-08 15/15
116 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-08-08 15/15
117 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-15 13/15
118 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-15 13/15
119 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
120 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
121 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
122 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
123 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 15/15
124 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-11-07 15/15
125 Krzysztof Truszyński PTTK Iława 2019-11-07 15/15
126 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-10 15/15
127 Agata Młotek Warszawa 2019-11-10 15/15
128 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-01-05 15/15
129 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 14/15
130 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 14/15
131 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 15/15
132 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 15/15
133 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-24 12/15
134 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-05-28 15/15
135 Adam Ratyński Warszawa 2020-05-28 15/15
136 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-08-05 13/15
137 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-08-05 13/15
138 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-14 14/15
139 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15
140 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 13/15

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies