partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-29

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2019-09-15 15/15
1 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 15/15
2 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2019-09-24 15/15
3 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 15/15
4 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-09-24 15/15
5 Paweł Matiaszek ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
6 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
7 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
8 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
9 Martyna Necek ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
10 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
11 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
12 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
13 Andżelika Stępniowska ToTuToTam/Świdnica 2019-09-27 15/15
14 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-14 15/15
15 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-14 15/15
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-26 15/15
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-10-26 15/15
18 Maria Głowacka  SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 15/15
19 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 15/15
20 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-09 15/15
21 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2019-11-09 15/15
22 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-10 15/15
23 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-11-10 15/15
24 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-11-10 15/15
25 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-10 15/15
26 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-10 14/15
27 Piotr Wieczorek HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-10 14/15
28 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-11-10 13/15
29 Tomasz Paszek North Team/Barnisław 2019-11-10 14/15
30 Mateusz Paszek North Team/Barnisław 2019-11-10 14/15
31 Jacek Mikicin North Team/Bobolin 2019-11-10 14/15
32 Kajetan Mikicin North Team/Bobolin 2019-11-10 14/15
33 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-11-11 15/15
34 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2019-11-11 15/15
35 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-12-01 15/15
36 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2019-12-01 15/15
37 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-01-23 14/15
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-01-23 14/15
39 Anna Nizioł Mierzyn 2020-01-23 14/15
40 Jan Nizioł Mierzyn 2020-01-23 14/15
41 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-02-08 15/15
42 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-02-08 15/15
43 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-12 15/15
44 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-17 15/15
45 Wojciech Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
46 Honorata Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
47 Bartłomiej Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
48 Izabela Król Koło PTTK nr 35 Lubań-Dębowy Gaj 2020-02-19 15/15
49 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-03-10 15/15
50 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-03-10 15/15
51 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-06-13 15/15
52 Piotr Michałowski Warszawa 2020-06-13 15/15
53 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-24 15/15
54 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-29 15/15

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies