partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-10-18 20/20
1 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 20/20
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 20/20
3 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-10-19 20/20
4 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-19 20/20
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
6 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
7 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
8 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
9 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2019-10-19 20/20
10 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszaw Praga 2019-10-19 20/20
11 Paweł Rozwadowski Brwinów 2019-10-20 19/20
12 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2019-11-02 20/20
13 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-11-08 20/20
14 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-11-08 20/20
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-11-19 20/20
16 Piotr Michałowski Warszawa 2019-11-19 20/20
17 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-26 20/20
18 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-26 20/20
19 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-26 20/20
20 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
21 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
22 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
23 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-08 20/20
24 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
25 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
26 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
27 Adam Lenarczyk TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
28 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
29 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
30 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-12-21 20/20
31 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Sielce-Strzała 2020-01-06 20/20
32 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Sielce-Strzała 2020-01-06 20/20
33 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Sielce-Strzała 2020-01-06 20/20
34 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-06 20/20
35 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-12 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies