partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-06

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2013-12-06 16/16
1 Jakub Kaczyński Qbacki Neptun/Gdańsk 2013-12-07 14/16
2 Sławomir Frynas Lublin 2013-12-07 14/16
3 Tomasz Gronau Warszawa 2013-12-07 14/16
4 Kazimierz Makieła PTTK Mazowsze/Warszawa 2013-12-07 14/16
5 Małgorzata Antosik Warszawa 2013-12-07 11/16
6 Joanna Puternicka Warszawa 2013-12-07 11/16
7 Jakub Zieliński KTK Salamandra/Kolbuszowa 2013-12-07 11/16
8 Dorota Haptaś KTK Salamandra/Kolbuszowa 2013-12-07 11/16
9 Wiktor Marczak Warszawa 2013-12-07 8/16
10 Edward Fudro Police 2013-12-07 8/16
11 Waldemar Fijor Skarmat/Toruń 2013-12-07 4/16
12 Zbigniew Tarnowski Egzotyk/Częstochowa 2013-12-07 4/16
13 Maria Dziurska-Pyrkosz Częstochowa 2013-12-07 3/16
14 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2013-12-07 3/16
15 Sławomir Otap Warszawa 2014-06-14 16/16
16 Agata Malczewska Klub InO Skróty/Radom 2014-07-18 16/16
17 Adam Krochmal Klub InO Skróty/Radom 2014-07-18 16/16
18 Ewelina Walczyna Warszawa 2014-08-06 16/16
19 Anna Kadłubowska Warszawa 2014-08-20 16/16
20 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-30 16/16
21 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-30 16/16
22 Krzysztof Antkiewicz Zielonka 2014-10-07 16/16
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus  2014-11-15 16/16
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus  2014-11-15 16/16
25 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-06 16/16
26 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-01-24 16/16
27 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-01-24 16/16
28 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-02-03 16/16
29 Anna Otap-Mochniej Warszawa 2015-02-15 16/16
30 Bogusław Mochniej Warszawa 2015-02-15 16/16
31 Paweł Rozwadowski Brwinów 2015-04-25 16/16
32 Zuzanna Luks Twoja Przygoda 2015-05-02 16/16
33 Arek Smarz Twoja Przygoda 2015-05-02 16/16
34 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze  2015-05-21 16/16
35 Kinga Sadura Warszawa 2015-07-25 16/16
36 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-11-05 16/16
37 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-11-05 16/16
38 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-29 16/16
39 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-02-05 16/16
40 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2017-02-05 16/16
41 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2017-02-05 16/16
42 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2017-03-30 16/16
43 Piotr Fiedorczuk Warszawa 2017-09-30 16/16
44 Karolina Górska Warszawa 2017-09-30 16/16
45 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-17 16/16
46 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-04-09 16/16
47 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-04-24 16/16
48 Irena Sokół Zaścianek 2019-01-23 16/16
49 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-31 16/16
50 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-31 16/16
51 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-16 16/16
52 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-02 16/16
53 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-02 16/16
54 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-02 16/16
55 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-12 16/16
56 Agata Młotek Warszawa 2020-08-02 16/16
57 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-02 16/16
58 Michał Grygo Warszawa 2020-09-06 16/16
59 Miłosz Drygalski Warszawa 2020-09-06 16/16

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies