partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-11

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2013-12-05 19/19
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2013-12-05 19/19
1 Sławomir Otap Warszawa 2014-06-14 19/19
2 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-19 19/19
3 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-19 19/19
4 Agnieszka Różycka Warszawa 2014-07-11 19/19
5 Hania Różycka Warszawa 2014-07-11 19/19
6 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-31 19/19
7 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-31 19/19
8 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-31 19/19
9 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-31 19/19
10 Anna Kadłubowska Warszawa 2014-08-31 19/19
11 Agnieszka Salwa Warszawa 2014-12-09 19/19
12 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-29 19/19
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-15 19/19
14 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-15 19/19
15 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-18 19/19
16 Ewelina Walczyna Warszawa 2015-07-23 19/19
17 Emilia Walczyna Warszawa 2015-07-23 19/19
18 Katarzyna Stanek Warszawa 2015-07-29 19/19
19 Piotr Milcarz Warszawa 2015-07-29 19/19
20 Małgorzata Kazimierczak SKPTG/Warszawa 2015-10-11 19/19
21 Tomasz Krukowicz SKPTG/Warszawa 2015-10-11 19/19
22 Anna Nowakowska Warszawa 2015-11-15 19/19
23 Wojciech Nowakowski Warszawa 2015-11-15 19/19
24 Kamil Nowakowski Warszawa 2015-11-15 19/19
25 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-29 19/19
26 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-29 19/19
27 Anna Malanowska Warszawa 2015-12-06 19/19
28 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-12-06 19/19
29 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 19/19
30 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 19/19
31 Edward Fudro JEJ Police 2015-09-07 19/19
32 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-20 19/19
33 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-22 19/19
34 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-21 19/19
35 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-21 19/19
36 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 19/19
37 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 19/19
38 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 19/19
39 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 19/19
40 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-12 15/19
41 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-12 15/19
42 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-12 15/19
43 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-19 19/19
44 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-24 19/19
45 Agata Młotek Warszawa 2020-05-24 19/19
46 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-11 19/19
47 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-11 19/19
48 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-11 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies