partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-18 17/17
1 Sławomir Otap Warszawa 2014-06-19 17/17
2 Ewelina Walczyna Bąbelki/Warszawa 2014-07-22 17/17
3 Emilia Walczyna Bąbelki/Warszawa 2014-07-22 17/17
4 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-04 17/17
5 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-04 17/17
6 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-09-07 17/17
7 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-09-07 17/17
8 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-09-07 17/17
9 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-07 17/17
10 Anna Malanowska Konstancin-Jeziorna 2014-09-06 17/17
11 Maria Bielska Konstancin-Jeziorna 2014-09-06 17/17
12 Agata Malczewska Klub InO Skróty/Warszawa 2014-09-09 17/17
13 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2014-09-09 17/17
14 Agnieszka Salwa Warszawa 2014-09-15 17/17
15 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2014-09-15 17/17
16 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-01-07 14/17
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-30 17/17
18 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-08 17/17
19 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-08 17/17
20 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-03-26 17/17
21 Arek Smarz Twoja przygoda/Warszawa 2015-04-10 17/17
22 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-06-14 17/17
23 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-06-21 17/17
24 Katarzyna Kadłubowska Warszawa 2015-06-21 17/17
25 Paweł Ostaszewski KG Orły Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-02-13 17/17
26 Piotr Ostaszewski KG Orły Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-02-13 17/17
27 Łukasz Lech Warszawa 2016-05-11 17/17
28 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-06-19 17/17
29 Zuzanna Pluta Warszawa 2016-06-19 17/17
30 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-06-19 17/17
31 Kinga Sadura Warszawa 2016-03-28 17/17
32 Dariusz Wierbiłowicz Warszawa 2016-06-30 17/17
33 Miłosz Wierbiłowicz Warszawa 2016-06-30 17/17
34 Małgorzata Wierbiłowicz Warszawa 2016-06-30 17/17
35 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-16 17/17
36 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-01-21 17/17
37 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2017-01-21 17/17
38 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2017-01-21 17/17
39 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-03-27 17/17
40 Ewa Zwolińska Warszawa 2018-04-21 17/17
41 Rafał Zwoliński Warszawa 2018-04-21 17/17
42 Andrzej Zwoliński Warszawa 2018-04-21 17/17
43 Mariusz Pietrzak Piastów 2018-07-10 17/17
44 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-03 17/17
45 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-03 17/17
46 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-03-06 17/17
47 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-22 17/17
48 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-28 17/17
49 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-09-28 17/17
50 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-06 17/17
51 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-03 17/17
52 Agata Młotek Warszawa 2020-05-03 17/17
53 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-07 17/17
54 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-14 17/17

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies