partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-21

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ewelina Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-20 20/20
II Emilia Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-20 20/20
III Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-20 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-11-22 12/20
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-14 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-14 20/20
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-14 20/20
5 Wanda Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-14 20/20
6 Zbigniew Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-14 20/20
7 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-08-27 20/20
8 Tadeusz Otap Lublin 2016-08-27 20/20
9 Sławomir Otap Warszawa 2016-08-27 20/20
10 Mateusz Majczyna Głosków 2017-01-18 20/20
11 Miłosz Majczyna Głosków 2017-01-18 20/20
12 Tomasz Majczyna SKKT PTTK przy ZSZ BOROWIE 2017-01-18 20/20
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-28 20/20
14 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-03-12 20/20
15 Karolina Pacek Warszawa 2017-07-07 20/20
16 Krzysztof Łazowski Warszawa 2017-07-07 20/20
17 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-07-07 20/20
18 Tomasz łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-07-07 20/20
19 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
20 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
21 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
22 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
23 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
24 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-18 20/20
25 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-18 20/20
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-05 17/20
27 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-05 17/20
28 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-09 20/20
29 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-09 20/20
30 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-09 20/20
31 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-22 10/20
32 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-22 10/20
33 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-22 10/20
34 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-22 10/20
35 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-14 20/20
36 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-14 20/20
37 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-07-21 20/20
38 Adam Musiejko Józefów 2020-07-21 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies