partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-07

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
1 Mariusz Pietrzak Warszawa 2010-10-23 17/19
2 Roman Pietrzak Warszawa 2010-10-23 17/19
3 Natalia Walczak Warszawa 2010-10-23 17/19
4 Marek Sprzęga Warszawa 2010-10-23 17/19
5 Marcin Witkowski WKS Pol Czersk/Olsztyn 2010-10-23 17/19
6 Edward Fudro Police 2010-10-23 17/19
7 Kacper Skoczyński Pszczyna 2010-10-23 17/19
8 Edyta Gromek Lublin 2010-10-23 17/19
9 Katarzyna Gorgol Lublin 2010-10-23 17/19
10 Marek Gorgol Lublin 2010-10-23 17/19
11 Jacek Gdula Wrocław 2010-10-23 17/19
12 Renata Liszcz SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
13 Irena Jurgiel SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
14 Patryk Mata SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
15 Adam Suchodolski SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
16 Jakub Zgorzałek SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
17 Damian Maciejewski SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
18 Edwin Tarczyński SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
19 Bartosz Sadoch SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
20 Adam Michalski SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
21 Krystian Kowalski SP 72 Warszawa 2010-10-23 17/19
22 Danuta Kończak Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
23 Sofia Strzeżek Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
24 Henryk Buchalski Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
25 Bożena Buchalska Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
26 Elżbieta Paradowska Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
27 Andrzej Menoza Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
28 Halina Menoza Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
29 Małgorzata Jakubowska Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
30 Beata Trzebińska Klub „Mił. Pragi” Warszawa 2010-10-23 17/19
31 Zbigniew Wojciechowski Warszawa 2010-10-23 17/19
32 Wojciechowska Warszawa 2010-10-23 17/19
33 Piotr Celiński KT 21 PTTK O/Stołeczny  2010-10-23 16/19
34 Karolina Kacprzak KT 21 PTTK O/Stołeczny  2010-10-23 16/19
35 Jarosław Kabuła MKRTW/Gdańsk 2010-10-23 16/19
36 Maciej Konieczko   2010-10-23 16/19
37 Marek Wąsowski KTK Łapiguz/Siedlęcin 2010-10-23 16/19
38 Angelika Solenta Tramp/Bogatynia 2010-10-23 16/19
39 Bartłomiej Mazan Wiking/Szczecin 2010-10-23 16/19
40 Ewa Skrza Stanisławów 2010-10-23 16/19
41 Paulina Kruszewska Stanisławów 2010-10-23 16/19
42 Sławomir Borkowski Mińsk Mazowiecki 2010-10-23 16/19
43 Kamila Bankiewicz Stanisławów 2010-10-23 16/19
44 Kinga Poważa Sokóle 2010-10-23 16/19
45 Magdalena Szuba Stanisławów 2010-10-23 16/19
46 Anna Dłużewska Warszawa 2010-10-23 16/19
47 Piotr Glinka Krokus Miliardowice/Ligota 2010-10-23 16/19
48 Sławomir Frynas Lublin 2010-10-23 16/19
49 Krzysztof Ligienza Wrocław 2010-10-23 16/19
50 Maciej Zachara Rzeszów 2010-10-23 16/19
51 Socha Zbigniew Grilino Gliwice 2010-10-23 16/19
52 Adam Skoczyński Pszczyna 2010-10-23 16/19
53 Artur Skoczyński Pszczyna 2010-10-23 16/19
54 Roman Trocha Dzierżoniów 2010-10-23 16/19
55 Krzysztof Płonka Sarmat Toruń 2010-10-23 16/19
56 Przemysław Antoniak KTP Tamp/Warszawa 2010-10-23 16/19
57 Jacek Wieszaczewski PTTK O/Strzelin 2010-10-23 16/19
58 Kazimierz Makieła Warszawa 2010-10-23 16/19
59 Tomasz Sznajderski Warszawa 2010-10-23 15/19
60 Kinga Farys Warszawa 2010-10-23 15/19
61 Ewa Kwiatkowska Warszawa 2010-10-23 15/19
62 Maciej Pawłowicz KTP Niutek Lwówek Śląski 2010-10-23 15/19
63 Bartłomiej Wąsowski KTP Łapiguz/Wrocław 2010-10-23 15/19
64 Antosia Więckowska   2010-10-23 15/19
65 Michał Michalski   2010-10-23 15/19
66 Miłosz Łukaszewski Skarmat Toruń 2010-10-23 15/19
67 Mariusz Siwiec Skarmat Toruń 2010-10-23 15/19
68 Sławomir Otap Warszawa 2010-10-23 15/19
69 Ida Mrowiec Warszawa 2010-10-23 15/19
70 Olga Mrowiec Warszawa 2010-10-23 15/19
71 Rafał Mrowiec   2010-10-23 14/19
72 Michał Więckowski   2010-10-23 14/19
73 Basia Więckowska   2010-10-23 14/19
74 Michalina Więckowska   2010-10-23 14/19
75 Anna Jackowska Kwidzyn 2010-10-23 14/19
76 Wiesława Olszewska PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2010-10-23 14/19
77 Piotr Żywicki KTP Bąbelki/Gdańsk 2010-10-23 13/19
78 Barbara Waszak PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2010-10-23 12/19
79 Alicja Glinka Krokus Miliardowice/Ligota 2010-10-23 11/19
80 Szymon Glinka Krokus Miliardowice/Ligota 2010-10-23 11/19
81 Piotr Malinowski NK M@LINO/Sopot 2010-10-23 10/19
82 Wojciech Bieliński Gdańsk 2010-10-23 10/19
83 Krzysztof Kula Gdańsk 2010-10-23 10/19
84 Stanisław Malinowski NK M@LINO/Sopot 2010-10-23 9/19
85 Sergiusz Borecki KTE TRAMP Warszawa 2010-10-23 6/19
86 Waldemar Fijor Skarmat Toruń 2010-10-23 5/19
87 Andrzej Wysocki Zabrze 2010-10-23 5/19
88 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
89 Jan Rolle Warszawa 2012-02-07 19/19
90 Joanna Puternicka Warszawa 2012-08-19 19/19
91 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2012-08-19 19/19
92 Kamil Herman Warszawa 2013-05-02 19/19
93 Michał Kaczmarski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-03-27 18/19
94 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-02-05 19/19
95 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-02-05 19/19
96 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 19/19
97 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 19/19
98 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-25 19/19
99 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-11-25 19/19
100 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-07 19/19
101 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-12 19/19
102 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-08 19/19
103 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-08 19/19
104 Michał Grygo Otwock 2019-06-13 19/19
105 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-07 19/19
106 Agata Młotek Warszawa 2020-06-07 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies