partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Magdalena Senderowska Klub InO Stowarzysze 2015-02-05 22/22
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-02-05 22/22
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-07 22/22
2 Dariusz Mazurek

Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej

2015-02-17 22/22
3 Sylwia Janowska GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
4 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
5 Katarzyna Romanowska GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
6 Marek Romanowski GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
7 Gabrysia Romanowska GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
8 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 22/22
9 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 22/22
10 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-04 22/22
11 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-04 22/22
12 Alowaid Fatimah Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
13 Bieniek Adrian Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
14 Gawlik Karolina Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
15 Jaworek Mikołaj Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
16 Kamińska Nikola Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
17 Krawczyk Jakub Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
18 Magomadov Askhab Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
19 Pierścińska Sylwia Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
20 Shavidze Giorgi Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
21 Shavidze Jumber Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
22 Sinaievska Polina Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
23 Borowska Beata Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
24 Gabriela Bielska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
25 Zoja Chmielewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
26 Oliwia Chodorowska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
27 Jan Hein Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
28 Natalia Maliszewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
29 Wioleta Marszałek Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
30 Aleksandra Malutka Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
31 Klaudia Olszewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
32 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
33 Weronika Pych Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
34 Weronika Rawa Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
35 Anastazja Rejf Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
36 Mateusz Sikorski Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
37 Julia Snopek Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
38 Martyna Sosnowska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
39 Joanna Szadkowska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
40 Wiktoria Walewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
41 Borkowski Tomasz SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-09-11 22/22
42 Dłutek Łukasz SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-09-11 22/22
43 Wenek Wiktor SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-09-11 22/22
44 Andrzejewska Monika Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
45 Basta Klaudia Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
46 Brukhtij Volodymyr Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
47 Filipiak Marta Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
48 Naklicki Szymon Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
49 Radzka Danuta Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
50 Staniszewska Dominika Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
51 Szymańska Sandra Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
52 Ślesicki Daniel Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
53 Dąbrowska Dominika Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
54 Bedecka Wiktoria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
55 Dąbrowski Bartłomiej Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
56 Chmielewska Oliwia Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
57 Grocki Marcin Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
58 Kossewska Wiktoria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
59 Kucharczyk Daria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
60 Miś Aleksandra Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
61 Pierzchała Maciej Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
62 Sotomska Małgorzata Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
63 Tański Arkadiusz Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
64 Tunowski Paweł Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
65 Włodarek Wiktoria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
66 Wyrobek Magdalena Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
67 Korniluk Anna Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
68 Bartuzi Piotr Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
69 Czerwiński Jakub Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
70 Czumaj Bartosz Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
71 Khlapkou Yahor Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
72 Musiał Patryk Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
73 Niewiatowska Natalia Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
74 Ostaszewski Dariusz Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
75 Rąpała Zofia Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
76 Rudnik Justyna Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
77 Rybczyńska Aleksandra Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
78 Schmidt Artur Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
79 Sobieraj Oliwia Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
80 Stanisławski Michał Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
81 Szeliga Oskar Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
82 Złotkowski Cyprian Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
83 Wierbiłowicz Dariusz Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
84 Basta Weronika SKKT PTTK 101 2015-09-17 22/22
85 Boguszewski Józef SKKT PTTK 101 2015-09-17 22/22
86 Wartecki Dawid SKKT PTTK 101 2015-09-17 22/22
87 Chojnacka Jolanta Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
88 Górka Remigiusz Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
89 Grigoryan Emilka Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
90 Łyszkowska  Matylda Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
91 Magdziak Krystian Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
92 Malinowski Dominik Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
93 Milik Radosław Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
94 OrłowskaTeresa Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
95 Postek Jakub Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
96 Rafalski Adrian Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
97 Savrun Khrystyna Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
98 Savrun Solomiya Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
99 Wojciechowski Alan Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
100 Wójcik Kinga Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
101 Mucharski Paweł Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
102 Banaszek Oliwier Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
103 Iskierska Michał Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
104 Maciejewski Maciej Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
105 Skrobot Marcin Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
106 Błoński Marcin Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
107 Oziomek Paweł Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
108 Pierściński Adam Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
109 Detka Dawid Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
110 Metera Beata Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
111 Edward Fudro JEJ Police 2015-10-26 22/22
112 Łukasz Lech Warszawa 2016-03-02 22/22
113 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-02 22/22
114 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-02 22/22
115 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-07-29 22/22
116 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-07-29 22/22
117 Anna Pietrzak Warszawa 2016-06-25 22/22
118 Michał Szeliski Warszawa 2016-08-03 22/22
119 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-31 22/22
120 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-31 22/22
121 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-09-03 22/22
122 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-09-03 22/22
123 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-08-27 22/22
124 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-08-27 22/22
125 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-08-27 22/22
126 Renata Skierniewska Kozienice 2016-10-28 22/22
127 Jacek Mikutel Kozienice 2016-10-28 22/22
128 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-10-28 22/22
129 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-28 22/22
130 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-31 22/22
131 Kinga Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-31 22/22
132 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-31 22/22
133 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-26 22/22
134 Anna Czajkowska Warszawa 2017-04-22 22/22
135 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze 2017-04-22 22/22
136 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-04-22 22/22
137 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-13 22/22
138 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-13 22/22
139 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-16 22/22
140 Kinga Sadura Warszawa 2017-05-14 22/22
141 Mateusz Awksentiuk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
142 Krzysztof Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
143 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
144 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
145 Patryk Gąsiorowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
146 Dawid Kamont Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
147 Weronika Kosińska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
148 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
149 Krystian Krasuski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
150 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
151 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
152 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
153 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
154 Krystian Mizerakowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
155 Karolina Motyczyńska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
156 Mateusz Niewiatowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
157 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
158 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
159 Adrianna Urbańczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
160 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
161 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
162 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
163 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-15 22/22
164 Aleksander Zwoliński SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-15 22/22
165 Mariusz Kuczmański SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-15 22/22
166 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
167 Tymoteusz Kałuża HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
168 Izabela Więsik HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
169 Żaneta Kowalska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
170 Izabela Łazarska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
171 Edyta Mazaj HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
172 Kacper Kobza HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
173 Igor Więsik HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
174 Wojciech Pałyska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
175 Mateusz Świtaj HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
176 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
177 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
178 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
179 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
180 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
181 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
182 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2018-04-29 22/22
183 Olga Pechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-05-04 22/22
184 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-06-07 22/22
185 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2018-08-05 22/22
186 Beata Bargiel Warszawa 2018-08-05 22/22
187 Izabela Iwanowska Reguły 2018-11-02 22/22
188 Krzysztof Iwanowski Reguły 2018-11-02 22/22
189 Anna Iwanowska Reguły 2018-11-02 22/22
190 Michał Iwanowski Reguły 2018-11-02 22/22
191 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-21 22/22
192 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 13/22
193 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 13/22
194 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 13/22
195 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-18 22/22
196 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-18 22/22
197 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-18 22/22
198 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-18 22/22
199 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
200 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
201 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
202 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
203 Daniel Halicki Szczecin 2019-10-13 19/22
204 Irena Sokół Zaścianki 2019-10-27 22/22
205 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
206 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
207 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
208 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-19 22/22
209 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-22 22/22
210 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-24 22/22
211 Beata Domin Bydgoszcz 2020-05-24 22/22
212 Ewa Piórkowska Ełk 2020-05-24 22/22
213 Wojciech Piórkowski Ełk 2020-05-24 22/22
214 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-14 20/22
215 Agata Młotek Warszawa 2020-06-14 20/22

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies