partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-11-21

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Przemysław Gawlik Klub InO Skróty/Radom 2015-03-10 18/18
1 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-03-14 18/18
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-03-14 18/18
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-17 18/18
4 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-01 18/18
5 Ewelina Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-05-01 18/18
6 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-05-01 18/18
7 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-07-26 18/18
8 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-07-26 18/18
9 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-20 18/18
10 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-21 18/18
11 Sara Smargol Kozienice 2016-04-21 18/18
12 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-21 18/18
13 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-21 18/18
14 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-04-30 18/18
15 Sławomir Otap Warszawa 2016-04-30 18/18
16 Tadeusz Otap Lublin 2016-04-30 18/18
17 Ewa Feruś Warszawa 2016-05-02 18/18
18 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-06-05 18/18
19 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-10-06 18/18
20 Amelia Krześniak Kozienice 2016-12-28 18/18
21 Zuzanna Figura Kozienice 2016-12-28 18/18
22 Radosław Skuła Klub OT PTTK OM 2017-03-05 18/18
23 Agata Kostyra Otwock 2017-05-18 18/18
24 Paweł Kostyra Otwock 2017-05-18 18/18
25 Zosia Kostyra Otwock 2017-05-18 18/18
26 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2017-06-15 18/18
27 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-30 18/18
28 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-07 18/18
29 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-07 18/18
30 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-08-14 18/18
31 Stefan Krzyżewski Górki 2017-08-14 18/18
32 Joanna Leżachowska Górki 2017-08-14 18/18
33 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-20 18/18
34 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-20 18/18
35 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-20 18/18
36 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-01 18/18
37  Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-01 18/18
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-10-31 18/18
39 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
40 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
41 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
42 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
43 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
44 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
45 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-25 18/18
46 Ewa Zwolińska Warszawa 2018-05-04 18/18
47 Rafał Zwoliński Warszawa 2018-05-04 18/18
48 Andrzej Zwoliński Warszawa 2018-05-04 18/18
49 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-18 18/18
50 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-18 18/18
51 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-18 18/18
52 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-18 18/18
53 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-18 18/18
54 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-18 18/18
55 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-08 18/18
56 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-08 18/18
57 Mateusz Sieńko Babin 2018-09-02 18/18
58 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-18 18/18
59 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-18 18/18
60 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-18 18/18
61 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-18 18/18
62 Krzysztof Stańczyk MKT-K 2019-08-25 16/18
63 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-20 18/18
64 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-10-20 18/18
65 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-19 18/18
66 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-19 18/18
67 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-19 18/18
68 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-23 15/18
69 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-09-06 18/18
70 Marek Klonowski Brodnica 2020-09-23 18/18
71 Hubert Klonowski Brodnica 2020-09-23 18/18
72 Justyna Filipska Brodnica 2020-09-23 18/18
73 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-09-26 18/18
74 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-09-26 18/18
75 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-09-26 18/18
76 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2020-09-26 18/18
77 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-16 18/18
78 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-16 18/18
79 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-16 18/18
80 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-16 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies