partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-10 18/18
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-19 18/18
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-19 18/18
3 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-29 18/18
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-29 18/18
5 Zuzanna Luks KS Sarenka 2015-06-27 18/18
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-08-15 18/18
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-08-15 18/18
8 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-29 18/18
9 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-29 18/18
10 Jan Rolle Warszawa 2015-12-21 18/18
11 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-12-27 18/18
12 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-12-27 18/18
13 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-12-27 18/18
14 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-12-27 18/18
15 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-29 18/18
16 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-29 18/18
17 Jakub M. Gac Ambasador 2016-01-26 18/18
18 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-27 18/18
19 Anna Wrona Brwinów 2016-03-06 18/18
20 Damian Wrona Brwinów 2016-03-06 18/18
21 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-03-18 18/18
22 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-03-18 18/18
23 Wiktoria Bedecka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
24 Oliwia Chmielewska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
25 Bartek Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
26 Łukasz Dłutek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
27 Marcin Grocki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
28 Wiktoria Kossewska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
29 Karol Łudkowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
30 Maciej Pierzchała Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
31 Karolina Piotrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
32 Gosia Sotomska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
33 Arek Tański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
34 Wiktor Wenek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
35 Wiktoria Włodarek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
36 Magda Wyrobek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
37 Sandra Szymańska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
38 Klaudia Basta Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
39 Danuta Radzka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
40 Dorian Radzki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
41 Mateusz Pawlak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
42 Michał Rostek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
43 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
44 Jan Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
45 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
46 Adam Korniluk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
47 Anna Korniluk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-04-21 18/18
48 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-21 18/18
49 Ewa Feruś Warszawa 2016-05-04 18/18
50 Kinga Sadura Warszawa 2016-07-05 18/18
51 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 18/18
52 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 18/18
53 Oliwia Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 18/18
54 Ania Mateńko MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 18/18
55 Maja Mateńko MKT-K Mokotów Warszawa 2016-07-16 18/18
56 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-08-27 18/18
57 Zuzanna Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-08-27 18/18
58 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-08-27 18/18
59 Katarzyna Stawicka Warszawa 2016-08-29 18/18
60 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-29 18/18
61 Oliwier Banaszek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
62 Daniel Falęcki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
63 Rafał Grzywacz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
64 Michał Iskierka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
65 Maciej Maciejewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
66 Paweł Oziomek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
67 Marcin Skrobot Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
68 Bartłomiej Słojewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
69 Beata Metera Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
70 Aleksander Klochko Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-22 18/18
71 Dariusz Wierbiłowicz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
72 Piotr Bartuzi Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
73 Bartosz Czumaj Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
74 Michał Dłutek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
75 Yahor Khlapkou Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
76 Paulina Kożuchowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
77 Dariusz Ostaszewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
78 Zofia Rąpała Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
79 Aleksandra Rybczyńska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
80 Oliwia Sobieraj Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
81 Michał Stanisławski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
82 Oskar Szeliga Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
83 Bartosz Zieliński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-10-07 18/18
84 Aleksandra Malawska Gimnazjum w Czarnej Górnej 2016-04-30 18/18
85 Kinga Miszczak SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 18/18
86 Maciej Staniszewski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 18/18
87 Andrzej Rybski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 18/18
88 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-09-03 18/18
89 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-09-03 18/18
90 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-09-03 18/18
91 Robert Pyśk K.T.P "Orły" PTTK O/Koszalin 2016-10-12 18/18
92 Małgorzata Wierbiłowicz Warszawa 2016-09-10 18/18
93 Dariusz Wierbiłowicz Warszawa 2016-09-10 18/18
94 Miłosz Wierbiłowicz Warszawa 2016-09-10 18/18
95 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-06 18/18
96 Joanna Frącz Strusie Pędziwiatry Niechowające Głowy w Piasek 2017-04-16 18/18
97 Piotr Frącz Strusie Pędziwiatry Niechowające Głowy w Piasek 2017-04-16 18/18
98 Anna Pietrzak Strusie Pędziwiatry Niechowające Głowy w Piasek 2017-04-16 18/18
99 Katarzyna Pietrzak Strusie Pędziwiatry Niechowające Głowy w Piasek 2017-04-16 18/18
100 Wiesław Pietrzak Strusie Pędziwiatry Niechowające Głowy w Piasek 2017-04-16 18/18
101 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-24 18/18
102 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-24 18/18
103 Klara Eyoum SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-06-10 18/18
104 Eryk Haber Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-10 18/18
105 Adam Bujwicki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-10 18/18
106 Karolina Pacek Warszawa 2017-07-14 18/18
107 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-08-14 18/18
108 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-09-01 18/18
109 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-30 18/18
111 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-30 18/18
112 Łukasz Kołakowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
113 Piotr Kończyk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
114 Julia Lis Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
115 Zofia Matusiak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
116 Jakub Mazelik Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
117 Damian Nowak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
118 Gabriela Popławska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
119 Jan Prokopowicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
120 Jakub Putkowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
121 Konrad Rawa Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
122 Gabriela Rychel Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
123 Jan Socha Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
124 Klaudia Sowińska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
125 Katarzyna Wojciechowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-04-09 18/18
126 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2018-04-17 18/18
127 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2018-04-17 18/18
128 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-27 18/18
129 Beata Domin Bydgoszcz 2018-04-27 18/18
130 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-15 18/18
131 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-15 18/18
132 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 18/18
133 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 18/18
134 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 18/18
135 Paulina Drachal TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 18/18
136 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-14 18/18
137 Anna Kania Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2018-09-22 18/18
138 Jakub Kubasiński Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2018-09-22 18/18
139 Sebastian Łaganowski Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2018-09-22 18/18
140 Krystian Smyczyński Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2018-09-22 18/18
141 Wiktoria Wrońska Szkoła Podstawowa nr 110/Warszawa 2018-09-22 18/18
142 Anna Korniluk Warszawa 2018-11-04 18/18
143 Radosław Korniluk Warszawa 2018-11-04 18/18
144 Jan Korniluk Warszawa 2018-11-04 18/18
145 Adam Korniluk Warszawa 2018-11-04 18/18
146 Maciej Cuprik Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
147 Arkadiusz Grabowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
148 Bartłomiej Kacprzak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
149 Dawid Kryszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
150 Mateusz Najda Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
151 Jan Poleszczuk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
152 Marcel Rosa Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
153 Grzegorz Szczęsny Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
154 Marcin Zakrzewski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
155 Monika Baszak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-30 18/18
156 Kacper Banaś Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
157 Antoni Baszak Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
158 Jakub Bilip Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
159 Damian Całka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
160 Damian Fibakiewicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
161 Magdalena Kipa Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
162 Maciej Kwalczuk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
163 Kacper Michalik Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
164 Amelia Tulwin Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
165 Anna Wydryszek Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
166 Katarzyna Sztompka Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2018-10-31 18/18
167 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-12-29 18/18
168 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-12-29 18/18
169 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-12-29 18/18
170 Beata Bargiel Warszawa 2019-04-07 18/18
171 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-04-07 18/18
172 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-05-18 9/18
173 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-05-18 9/18
174 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-24 10/18
175 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-24 17/18
176 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-24 17/18
177 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-24 17/18
178 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-24 17/18
179 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-07 18/18
180 Pawel Szubert Londyn 2019-10-26 17/18
181 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-11-09 18/18
182 Paweł Sobczak  Wólka Łęczeszycka 2020-01-09 18/18
183 Agata Młotek Warszawa 2020-01-09 18/18
184 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-10 17/18
185 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-20 18/18
186 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-06-20 18/18
187 Adam Ratyński Warszawa 2020-06-20 18/18
188 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 17/18
189 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 17/18

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies