partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-01-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-22 14/14
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-05-22 14/14
1 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-18 14/14
2 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-18 14/14
3 Monika Sokołowska Zawsze ostatni/Warszawa 2015-05-24 14/14
4 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni/Warszawa 2015-05-24 14/14
5 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-05-24 14/14
6 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2015-05-24 14/14
7 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2015-05-24 14/14
8 Wojciech Drozda HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2015-05-24 14/14
9 Paweł Rozwadowski Brwinów 2015-05-24 14/14
10 Jacek Piekarski Brwinów 2015-05-24 14/14
11 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-24 14/14
12 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-05-27 14/14
13 Agata Malczewska Klub InO Skróty/Radom 2015-05-29 14/14
14 Adam Krochmal Klub InO Skróty/Radom 2015-05-29 14/14
15 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-06-02 14/14
16 Grzegorz Stańczyk Stańczyki 2015-06-12 14/14
17 Zofia Stańczyk Stańczyki 2015-06-12 14/14
18 Julia Stańczyk Stańczyki 2015-06-12 14/14
19 Piotr Stańczyk Stańczyki 2015-06-12 14/14
20 Alicja Stańczyk Stańczyki 2015-06-12 14/14
21 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-09 14/14
22 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-09 14/14
23 Łukasz Lech Warszawa 2015-10-25 14/14
24 Jolanta Witusik-Kamińska Zielonka 2015-11-11 14/14
25 Małgorzata Izdebska-Młot Zielonka 2015-11-11 14/14
26 Maciej Kamiński Zielonka 2015-11-11 14/14
27 Paweł Młot Zielonka 2015-11-11 14/14
28 Agnieszka Różycka Warszawa 2015-12-28 14/14
29 Krysia Różycka Warszawa 2015-12-28 14/14
30 Hania Różycka Warszawa 2015-12-28 14/14
31 Ewa Świderska Radzymin 2016-05-03 14/14
32 Artur Świderski Radzymin 2016-05-03 14/14
33 Mateusz Świderski Radzymin 2016-05-03 14/14
34 Małgosia Świderska Radzymin 2016-05-03 14/14
35 Marysia Świderska Radzymin 2016-05-03 14/14
36 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-30 14/14
37 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-30 14/14
38 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-30 14/14
39 Joanna Siwiec-Matuszyk Dębe Wielkie 2016-09-18 14/14
40 Emilia Matuszyk Dębe Wielkie 2016-09-18 14/14
41 Alicja Matuszyk Dębe Wielkie 2016-09-18 14/14
42 Ryszard Matuszyk Dębe Wielkie 2016-09-18 14/14
43 Michał Grygo Otwock 2019-08-03 14/14
44 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-01-14 14/14
    14.01.2020 - trasa zamknięta do odwołania    

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies