partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2018-08-31

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Wieszaczewski ORIENTOP Wrocław 2010-12-10 11/11
1 Krzysztof Ligienza Dzierżoniów 2010-12-11 11/11
2 Jacek Gdula Wrocław 2010-12-11 11/11
3 Roman Trocha Dzierżoniów 2010-12-11 11/11
4 Tadeusz Sławiński Lubań 2010-12-11 11/11
5 Hubert Świerczyński Szczecin 2010-12-11 11/11
6 Bartłomiej Mazan Szczecin 2010-12-11 11/11
7 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław 2010-12-11 11/11
8 Edyta Gromek Lublin 2010-12-11 11/11
9 Iweta Olszewska Toruń 2010-12-11 11/11
10 Joanna Puternicka Warszawa 2010-12-11 11/11
11 Maciej Zachara Rzeszów 2010-12-11 11/11
12 Barbara Szmyt Warszawa 2010-12-11 11/11
13 Marek Pacek Gdańsk 2010-12-11 11/11
14 Mirosław Marek Nowa Dęba 2010-12-11 11/11
15 Sławomir Frynas Lublin 2010-12-11 11/11
16 Tomasz Gronau Warszawa 2010-12-11 11/11
17 Zbigniew Socha Gliwice 2010-12-11 11/11
18 Mirosław Wośko Ropczyce 2010-12-11 11/11
19 Kazimierz Makieła Warszawa 2010-12-11 11/11
20 Agnieszka Wittig Wrocław 2010-12-11 11/11
21 Andrzej Krochmal Warszawa 2010-12-11 11/11
22 Dariusz Walczyna Warszawa 2010-12-11 11/11
23 Waldemar Fijor Toruń 2010-12-11 11/11
24 Agata Wiraszka Radom 2010-12-11 11/11
25 Bartosz Tyczyński Warszawa 2010-12-11 11/11
26 Krzysztof Kula Gdańsk 2010-12-11 11/11
27 Jakub Kaczyński Gdańsk 2010-12-11 11/11
28 Wojciech Drozda Warszawa 2010-12-11 11/11
29 Monika Brach-Zięba Bystrzyca Kłodzka 2010-12-11 11/11
30 Tomasz Zięba Bystrzyca Kłodzka 2010-12-11 11/11
31 Joanna Kośnik Warszawa 2010-12-11 11/11
32 Ewa Tarnowska Zielona Góra 2010-12-11 11/11
33 Tomasz Dombi Warszawa 2010-12-11 11/11
34 Andrzej Kędziorek Warszawa 2010-12-11 11/11
35 Krzysztof Labus - 2010-12-11 11/11
36 Robert Filipski Szczecin 2010-12-11 11/11
37 Piotr Krystek - 2010-12-11 11/11
38 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2010-12-11 11/11
39 Andrzej Wysocki Gliwice 2010-12-11 11/11
40 Michał Włodarczyk - 2010-12-11 11/11
41 Tadeusz Grabarczyk - 2010-12-11 11/11
42 Karol Kalsztein Gdańsk 2010-12-11 11/11
43 Radosław Balmowski - 2010-12-11 11/11
44 Paweł Kowalczyk Pilawa 2010-12-11 11/11
45 Władysław Miszkiewicz - 2010-12-11 11/11
46 Daniel Kotschy Wrocław 2010-12-11 11/11
47 Anna Gdula Wrocław 2010-12-11 11/11
48 Miłosz Gerlich Wrocław 2010-12-11 11/11
49 Sławomir Solka Wrocław 2010-12-11 11/11
50 Dariusz Zając Radom 2010-12-11 11/11
51 Magdalena Kapka - 2010-12-11 11/11
52 Jacek Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2016-02-29 11/11
53 Maria Głowacka SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2016-02-29 11/11
54 Jarosław Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2016-02-29 11/11
55 Weronika Luterek Łódź 2016-02-17 11/11
56 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-19 11/11
57 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki / Zielonka 2016-08-13 11/11
58 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki / Zielonka 2016-08-13 11/11
59 Edward Fudro JEJ Police 2016-08-15 11/11
60 Agata Hruszowiec Koło "To tu to tam" Świdnica 2018-03-11 11/11
61 Andrzej Hruszowiec Koło "Pszczoły i trutnie" Świdnica 2018-03-11 11/11
62 Kinga Hruszowiec Koło "Pszczoły i trutnie" Świdnica 2018-03-11 11/11
63 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-08-12 11/11
64 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 7/11
65 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 7/11
66 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 11/11

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies