partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-11-15

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-02 17/17
II Ewelina Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-05-02 17/17
III Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2015-05-02 17/17
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 17/17
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 17/17
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-10 17/17
4 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-04-30 17/17
5 Sławomir Otap Warszawa 2016-04-30 17/17
6 Tadeusz Otap Lublin 2016-04-30 17/17
7 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-11-27 17/17
8 Katarzyna Krasucka PTTK O/Radzyń Podlaskin 2017-05-14 17/17
9 Marcin Krasucki PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-05-14 17/17
10 Kacper Krasucki PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-05-14 17/17
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-13 17/17
12 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-13 17/17
13 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-13 17/17
14 Zuzanna Lasek Marki 2018-08-21 17/17
15 Beata Maciejewska-Musur Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin oraz SKKT PTTK „Łazik” 2018-05-05 17/17
16 Katarzyna Komisarczuk Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2018-05-05 17/17
17 Adam Krzysiek Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin oraz SKKT PTTK „Łazik” 2018-05-05 17/17
18 Radosław Skuła Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2018-05-05 17/17
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-09 17/17
20 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-09 17/17
21 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-09 17/17
22 Leszek Stankiewicz Józefów k. Otwocka 2019-04-01 17/17
23 Adam Musiejko Józefów k. Otwocka 2019-04-01 17/17
24 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-18 17/17
25 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-18 17/17
26 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-18 17/17
27 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-18 17/17
28 Ewa Świderska Radzymin 2019-06-16 17/17
29 Artur Świderski Radzymin 2019-06-16 17/17
30 Marysia Świderska Radzymin 2019-06-16 17/17
31 Gosia Świderska Radzymin 2019-06-16 17/17
32 Mateusz Świderski Radzymin 2019-06-16 17/17
33 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-21 9/17
34 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-21 9/17
35 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-21 9/17
36 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-21 9/17
37 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-12 17/17
38 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-12 17/17
39 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-12 17/17
40 Jacek Zdenicki PTTK Jaz/Dzierzkowice 2020-07-04 17/17
41 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 17/17
42 Grażyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 17/17
43 Karolina Jackowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 17/17
44 Jadwida Dacka-Skoczylas KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 17/17
45 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-15 17/17
46 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-15 17/17
47 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-13 12/17
48 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-13 12/17
49 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-13 12/17
50 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-13 12/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies