partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-01-21 32/32
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-01-22 32/32
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-01-26 32/32
3 Jakub M. Gac Ambasador 2016-01-26 32/32
4 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-27 32/32
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-08 32/32
6 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-03-28 32/32
7 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-03-28 32/32
8 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-03-28 32/32
9 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-03-28 32/32
10 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-08 32/32
11 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-05-01 32/32
12 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-05-01 32/32
13 Jacek Biedrzycki Warszawa 2016-05-26 32/32
14 Agnieszka Pietrzak Piastów 2016-06-29 32/32
15 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-06-29 32/32
16 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-08 32/32
17 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-08 32/32
18 Monika Pluta SKKT PTTK 101 2016-08-08 32/32
19 Dominik Nowakowski SKKT PTTK 101 2016-08-08 32/32
20 Oliwier Banaszek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
21 Daniel Falęcki Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
22 Rafał Grzywacz Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
23 Michał Iskierka Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
24 Maciej Maciejewski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
25 Paweł Oziomek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
26 Marcin Skrobot Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
27 Bartłomiej Słojewski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
28 Beata Metera Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
29 Adam Pierściński Gimnazjum 141/Warszawa 2016-09-22 32/32
30 Dariusz Wierbiłowicz Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
31 Piotr Bartuzi Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
32 Bartosz Czumaj Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
33 Michał Dłutek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
34 Yahor Khlapkou Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
35 Paulina Kożuchowska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
36 Dariusz Ostaszewski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
37 Zofia Rąpała Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
38 Aleksandra Rybczyńska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
39 Oliwia Sobieraj Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
40 Michał Stanisławski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
41 Oskar Szeliga Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
42 Bartosz Zieliński Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-07 32/32
43 Kinga Sadura Warszawa 2016-07-05 32/32
44 Dariusz Wierbiłowicz Warszawa 2016-09-10 32/32
45 Miłosz Wierbiłowicz Warszawa 2016-09-10 32/32
46 Małgorzata Wierbiłowicz Warszawa 2016-09-10 32/32
47 Monika Gumienna Animex/Warszawa 2016-10-24 32/32
48 Joanna Ostrowska Animex/Iława 2016-10-24 32/32
49 Michał Grzybowski Animex/Szczecin 2016-10-24 32/32
50 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK /Warszawa Praga 2017-01-06 32/32
51 Anrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-08 32/32
52 Klara Eyoum SKKT PTTK 101 2017-06-10 26/32
53 Eryk Haber Gimnazjum 141/Warszawa 2017-06-09 32/32
54 Adam Bujwicki Gimnazjum 141/Warszawa 2017-06-09 32/32
55 Katarzyna Michalak Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
56 Joanna Łuczkiewicz Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
57 Edyta Bieńkowska Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
58 Magdalena Bieńkowska Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
59 Aleksander Przychodzki Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
60 Mateusz Wietrak Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
61 Anna Lawendowska Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
62 Antoni Nowakowski Wędrowy Ożarowcy/Ożarów Mazowiecki 2017-02-04 32/32
63 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 32/32
64 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-03 32/32
65 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-09-01 32/32
66 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-30 32/32
67 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-30 32/32
68 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-10-06 32/32
69 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2017-10-06 32/32
70 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-04-09 32/32
71 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2018-04-19 31/32
72 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2018-04-19 31/32
73 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2018-04-30 32/32
74 SP 220 Warszawa 2018-06-05 32/32
75 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-27 22/32
76 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-27 22/32
77 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-27 22/32
78 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-27 22/32
79 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-09-12 32/32
80 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-09-12 32/32
81 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-13 32/32
82 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-13 32/32
83 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-11-09 32/32
84 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-12 32/32
85 Agata Młotek Warszawa 2020-01-12 32/32
86 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-21 32/32
87 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-21 32/32
88 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-20 32/32
89 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-05-23 32/32
90 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-24 32/32
91 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-24 32/32
92 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-06-19 31/32
93 Joanna Schabowicz Warszawa 2020-06-19 31/32
94 Małgorzata Załubiniak Warszawa 2020-06-19 31/32
95 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 32/32
96 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-12 32/32

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies