partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-02 17/17
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-02 17/17
1 Ewa Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
5 Sławomir Otap Warszawa 2016-08-27 17/17
6 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-08-27 17/17
7 Tadeusz Otap Lublin 2016-08-27 17/17
8 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-11 17/17
9 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-11 17/17
10 Dominika Ilczuk Biała Podlaska 2018-04-20 17/17
11 Aleksandra Kociszewska Biała Podlaska 2018-04-20 17/17
12 Anna Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
13 Radosław Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
14 Jan Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
15 Adam Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
16 Zuzanna Lasek Marki 2018-08-22 17/17
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-05 17/17
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-05 17/17
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
20 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
21 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
22 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
23 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
24 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
25 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-25 17/17
27 Beata Domin Bydgoszcz 2019-07-25 17/17
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
29 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
30 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
31 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
32 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
33 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
34 Jacek Zdenicki PTTK Jaz/Dzierzkowice 2020-07-04 16/17
35 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
36 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
37 Grażyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
38 Karolina Jackowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
39 Jadwida Dacka-Skoczylas KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
40 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-09-12 15/17
41 Adam Ratyński Warszawa 2020-09-12 15/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies