partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png

 Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-06

<

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Elżbieta Domańska   2016-05-11 12/12
II Jakub Domański   2016-05-11 12/12
III Andrzej Domański   2016-05-11 12/12
1 Aleksandra Kolano Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
2 Rafała Madej Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
3 Artur Rząsa Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
4 Ilona Kuraś Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
5 Andrzej Kusiak Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
6 Justyna Kusiak Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
7 Sebastian Szuba Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
8 Kacper Kostyra Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
9 Kacper Szewczyk Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
10 Jakub Mitura Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
11 Przemysław Wilk Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
12 Paulina Gumieniak Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
13 Patrycja Gumieniak Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
14 Weronika Kolano Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
15 Patrycja Kubasiewicz Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
16 Alicja Kubasiewicz Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
17 Michał Kuraś Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
18 Kamil Kłos Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
19 Wojciech Szewczyk Inowcy/Łetownia 2016-05-14 12/12
20 Aleksandra Banaś Gimnazjum w Sarzynie 2016-05-14 12/12
21 Karolina Paszek Gimnazjum w Sarzynie 2016-05-14 12/12
22 Mirosław Marek InOManiak/Nowa Dęba 2016-05-14 12/12
23 Dawid Paul Szybkobiegi/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
24 Radosław Wiatr KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
25 Maciej Czechowicz KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
26 Ewa Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
27 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
28 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
29 Michał Grześkiewicz KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-14 12/12
30 Sławomir Misiak Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
31 Justyna Flis Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
32 Wiktoria Flis Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
33 Wojciech Podkasany Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
34 Aleksandra Perlak Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
35 Agnieszka Perlak Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
36 Rozalia Stępień Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
37 Kamil Potaczała Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
38 Jakub Płoszaj Gimnazjum/Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
39 Gabriela Kulec KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
40 Aleksandra Gilarska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
41 Maksymilian Przybyło Wir Kopernik/Czarna 2016-05-15 12/12
42 Andrzej Siwy Wir Kopernik/Czarna 2016-05-15 12/12
43 Eryk Pelczyk Wir Kopernik/Czarna 2016-05-15 12/12
44 Patryk Lęcznar Wir Kopernik/Czarna 2016-05-15 12/12
45 Piotr Przybyło Wir Kopernik/Czarna 2016-05-15 12/12
46 Mateusz Krzemiński Giedlarowa 2016-05-15 12/12
47 Bogdan Iwanicki Inowcy/Łetownia 2016-05-15 12/12
48 Iwona Czekirda Stalowa Wola 2016-05-15 12/12
49 Łukasz Superson „Guzik Bezpieczeństwa”/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
50 Justyna Flis „Guzik Bezpieczeństwa”/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
51 Wiktoria Flis „Guzik Bezpieczeństwa”/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
52 Jan Kuźniar 8 DH Kamelon/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
53 Ireneusz Kuźniar Judaszówka 2016-05-15 12/12
54 Karolina Szwedo „Guzik Bezpieczeństwa”/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
55 Karol Flis „Guzik Bezpieczeństwa”/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
56 Michał Wittich 8 DH Kamelon/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
57 Oliwier Włodarczyk 8 DH Kamelon/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
58 Filip Paszek 8 DH Kamelon/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
59 Katarzyna Półćwiartek 8 DH Kamelon/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
60 Adrian Wiatr 8 DH Kamelon/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
61 Weronika Czech 2 ŚDH JUSSY/Leżajsk 2016-05-15 12/12
62 Anna Wójtowicz 2 ŚDH JUSSY/Leżajsk 2016-05-15 12/12
63 Piotr Pietrycha 2 ŚDH JUSSY/Leżajsk 2016-05-15 12/12
64 Szymon Dyjak 2 ŚDH JUSSY/Leżajsk 2016-05-15 12/12
65 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
66 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
67 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-05-15 12/12
68 Lucyna Michna Wola Zarczycka 2016-05-14 12/12
69 Jarosław Czekirda Stalowa Wola 2016-05-15 12/12
70 Karolina Sarzyńska Łętownia 2016-05-22 12/12
71 Monika Kuraś InOwcy 2016-05-14 12/12
72 Paulina Tomczyk Łętownia 2016-06-06 12/12
73 Oliwia Gnatek Gimnazjum/Nowa Sarzyna 2016-09-19 12/12
74 Patrycja Młynarska Gimnazjum/Nowa Sarzyna 2016-09-19 12/12
75 Łukasz Baran InOwcy/Majdan Łętowski 2016-09-20 12/12
76 Dariusz Mazurek Koło PTTK Nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-09-24 12/12
77 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-09-24 12/12
78 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-03-05 12/12
79 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-03-05 12/12
80 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-03-05 12/12
81 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2017-03-05 12/12
82 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2017-03-05 12/12
83 Krystian Różycki Łętownia 2017-05-20 12/12
84 Adrian Kostyra Łętownia 2017-05-20 12/12
85 Mirosław Marek InO.Maniak/Nowa Dęba 2017-05-20 12/12
86 Marta Siuzdak Gościniec 2017-05-26 12/12
87 Andżelika Węglarz Gościniec 2017-05-26 12/12
88 Wiktoria Bujak Gościniec 2017-05-26 12/12
89 Ula Węglarz Gościniec 2017-05-26 12/12
90 Natalia Sieńko Łętownia 2017-06-19 12/12
91 Patryk Misiak Łętownia 2017-07-12 12/12
92 Natalia Piechowska Łętownia 2017-07-12 12/12
93 Magdalena Kubasiewicz Łętownia 2017-07-12 12/12
94 Kinga Łyko Łętownia 2017-07-12 12/12
95 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
96 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
97 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
98 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
99 Martyna Żarska Aleksandrów 2018-05-05 12/12
100 Gabriela Kusiak Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
101 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
102 Karol Michoński Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
103 Katarzyna Michońska Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
104 Jakub Tokarz Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
105 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
106 Piotr Gorzki Nowa Sarzyna 2018-05-30 12/12
107 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 12/12
108 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 12/12
109 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 12/12
110 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-19 12/12
111 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-19 12/12
112 Joanna Podolska Wataha/Rzeszów 2019-10-27 12/12
113 Anna Majkowska Wataha/Rzeszów 2019-10-27 12/12
114 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
115 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
116 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
117 Sebastian Łukaszewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
118 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
119 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
120 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-06-06 12/12
121 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-06-06 12/12
122 Katarzyna Ogonowska Ozorków 2020-06-06 12/12

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies