partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2021-01-01

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-05-21 24/24
II Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-05-21 24/24
III Tadeusz Otap Lublin 2016-05-21 24/24
1 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-18 24/24
2 Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym 2016-07-18 24/24
3 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
4 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
5 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
6 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
7 Mateusz Pękala PEKALE/Kraków 2016-07-26 24/24
8 Janina Pekala PEKALE/Kraków 2016-07-26 24/24
9 Wojciech Pękala PEKALE/Kraków 2016-07-26 24/24
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 24/24
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 24/24
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 24/24
13 Martyna Żarska SKKT PTTK/Aleksandrów 2017-05-28 24/24
14 Katarzyna Michońska SKKT PTTK/Aleksandrów 2017-05-28 24/24
15  Jakub Tokarz SKKT PTTK/Aleksandrów 2017-05-28 24/24
16 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
17 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
18 Mariusz Kuczmański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
19 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
20 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawia 2017-07-02 10/24
21 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawia 2017-07-02 10/24
22 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawia 2017-07-02 10/24
23 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2017-07-17 24/24
24 Jacek Mikutel Kozienice 2017-06-22 14/24
25 Tomasz Mikutel Kozienice 2017-06-22 14/24
26 Renata Skierniewska Kozienice 2017-06-22 14/24
27 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-04 24/24
28 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-04 24/24
29 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
30 Dariusz Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
31 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
32 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-21 24/24
33 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-21 24/24
34 Agata Kowalska SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-21 24/24
35 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-14 24/24
36 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-14 24/24
37 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
38 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
39 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
40 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
41 Gabriela Kusiak Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-08 24/24
42 Karol Michoński Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-08 24/24
43 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-08 24/24
44 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-08 24/24
45 Seweryn Szulecki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
46 Kacper Kobza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
47 Mateusz Pałyska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
48 Jakub Bortkiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
49 Beniamin Gniadek Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
50 Dominik Kościesza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
51 Kacper Prus-Zajączkowski Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
52 Mateusz Pazura Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
53 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
54 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
55 Jakub Jakckiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
56 Mateusz Pisarczyk Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
57 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-12 24/24
58 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-12 24/24
59 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-12 24/24
60 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
61 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
62 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
63 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
64 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
65 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
66 Aleksy Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
67 Izabela Lackowska Łucznik Radom 2018-08-11 24/24
68 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
69 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
70 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
71 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
72 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
73 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
74 Jan Nowak Warszawa 2019-01-19 24/24
75 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-24 24/24
76 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-05-03 24/24
77 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-05-03 24/24
78 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-06-22 24/24
79 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-06-22 24/24
80 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-06-22 24/24
81 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
82 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
83 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
84 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
85 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-09 24/24
86 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-09 24/24
87 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-09 24/24
88 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-08-04 24/24
89 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-08-04 24/24
90 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-08-04 24/24
91 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 24/24
92 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 24/24
93 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-21 22/24
94 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-21 22/24
95 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-21 22/24
96 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-21 22/24
97 Martyna Stypa Sandomierz 2020-12-18 24/24
98 Piotr Koziara Sandomierz 2020-12-18 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies