partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-12-15

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap
Warszawa
2016-04-10 27/27
1 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-02 27/27
2 Halina Byczek-Krasucka PTTK OM/Lublin 2016-07-02 27/27
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-31 27/27
4 Ewa Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
5 Anna Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
6 Jacek Bystrzyński Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
7 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
8 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
9 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
10 Joanna Sawicka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-09-18 27/27
11 Dariusz Jackiewicz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-09-18 27/27
12 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-09-18 27/27
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-02-17 27/27
14 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2017-02-17 27/27
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 27/27
16 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 27/27
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 27/27
18 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
19 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
20 Mateusz Szmeichel SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
21 Paulina Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
22 Julia Żurek SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
23 Dobrawa Głodkowska-Adlung SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
24 Paweł Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
25 Jakub Życzkowski SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
26 Weronika Kurecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
27 Martyna Klapkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
28 Oliwia Szulist SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
29 Wiktoria Izwaryn SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
30 Nikodem Marczyński SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
31 Kornelia Petka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
32 Paulina Jagłowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
33 Zuzanna Próchnicka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
34 Rozalia Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
35 Małgorzata Ostrowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
36 Michał Holcer SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
37 Agnieszka Bianga SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
38 Oskar Ciba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
39 Joanna Kozakiewicz SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
40 Wiktoria Szulist SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
41 Dominika Zielińska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
42 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-30 27/27
43 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-30 27/27
44 Jakub Tokarz SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-30 27/27
45 Małgorzata Krukowicz SKPTG 2017-07-14 27/27
46 Tomasz Krukowicz SKPTG 2017-07-14 27/27
47 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-06-28 27/27
48 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-06-28 27/27
49 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-06-28 27/27
50 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
51 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
52 Mariusz Kuczmański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
53 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
54 Karina Poloczek Piekary śląskie 2017-07-22 27/27
55 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-08-16 27/27
56 Stefan Krzyżewski Górki 2017-08-16 27/27
57 Joanna Leżachowska Górki 2017-08-16 27/27
58 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-11 27/27
59 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-11 27/27
60 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-10-07 27/27
61 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-07 27/27
62 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
63 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
64 Szymon Sargalski SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
65 Agata Kowalska SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
66 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
67 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
68 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
69 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
70 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
71 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
72 Aleksy Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
73 Mateusz Sieńko Babin 2018-08-30 27/27
74 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2018-09-27 27/27
75 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
76 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
77 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
78 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
79 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
80 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
81 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-09-23 27/27
82 Ewa Barzał Gdańsk 2018-08-10 27/27
83 Damian Barzał Gdańsk 2018-08-10 27/27
84 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
85 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
86 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
87 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
88 Anna Malanowska Warszawa 2019-02-17 27/27
89 Adam Krochmal Warszawa 2019-02-17 27/27
90 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 27/27
91 Sylwia Łazowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 27/27
92 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-24 27/27
93 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-05-04 27/27
94 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-05-04 27/27
95 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
96 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
97 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
98 Michał Wożniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
99 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
100 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
101 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
102 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
103 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-03 27/27
104 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-03 27/27
105 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-03 27/27
106 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-03 27/27
107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 27/27
108 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 27/27
109 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 27/27
110 Katarzyna Szumińska Złotów 2020-09-19 27/27
111 Michalina Chełmińska Małogoszcz 2020-11-15 27/27
112 Marta Główka Zamość 2020-11-20 26/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies