partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-06-11

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-10-27 19/19
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-10-30 19/19
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-10-30 19/19
4 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-11-02 19/19
5 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-11-02 19/19
6 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-11-02 19/19
7 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-03 19/19
8 Katarzyna Pietrzak Warszawa 2016-11-11 19/19
9 Anna Pietrzak Warszawa 2016-11-11 19/19
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-20 19/19
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-11-26 19/19
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-11-26 19/19
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-11-26 19/19
14 Edward Fudro JEJ Police 2016-12-01 19/19
15 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-18 19/19
16 Paweł Ostaszewski KG "Orły 'Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-18 19/19
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-21 19/19
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 19/19
19 Iwona Puternicka Warszawa 2016-12-25 19/19
20 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 19/19
21 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-25 19/19
22 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 19/19
23 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-25 19/19
24 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-12-31 19/19
25 Agnieszka Kuś Warszawa 2016-12-31 19/19
26 Michał Kuś Warszawa 2016-12-31 19/19
27 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-02-11 19/19
28 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-02-11 19/19
29 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-02-25 19/19
30 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-02-25 19/19
31 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-02-25 19/19
32 Mateusz Mikulec Warszawa 2017-03-05 19/19
33 Mariusz Pietrzak Piastów 2017-03-23 19/19
34 Agnieszka Pietrzak Piastów 2017-03-23 19/19
35 Maciej Nowicki Warszawa 2017-04-15 19/19
36 Anna Nowicka Warszawa 2017-04-15 19/19
37 Katarzyna Nowicka Warszawa 2017-04-15 19/19
38 Julia Lewandowska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
39 Zuzanna Lis Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
40 Zuzanna Matusiak Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
41 Martyna Płochocka Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
42 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
43 Nikola Madejska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
44 Filip Nader Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
45 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
46 Kinga Salwin Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
47 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
48 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
49 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
50 Patryk Gąsiorowski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
51 Dawid Kamont Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
52 Weronika Kosińska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
53 Krystian Krasuski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
54 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
55 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
56 Wojciech Laufer Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
57 Kacper Majewski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
58 Wiktoria Milik Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
59 Maciej Pakuła Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
60 Mateusz Pawlus Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
61 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
62 Adrianna Urbańczyk Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
63 Mateusz Widz Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
64 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
65 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
66 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
67 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
68 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
69 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-21 19/19
70 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 19/19
71 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-08-04 19/19
72 Stefan Krzyżewski Górki 2017-08-04 19/19
73 Joanna Leżachowska Górki 2017-08-04 19/19
74 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-04 19/19
75 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-04 19/19
76 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-03 19/19
77 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-03 19/19
78 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-01 19/19
79 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-01 19/19
80 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-01 19/19
81 Emilia Gerłowska SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
82 Maria Gryszczuk SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
83 Brajan Moskalew SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
84 Lilia Nowicka SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
85 Maria Szymańska SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
86 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2018-09-29 19/19
87 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
88 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
89 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
90 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
91 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-11-12 19/19
92 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 19/19
93 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-03-08 19/19
94 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-03-08 19/19
95 Piotr Miszcak Warszawa 2019-03-08 19/19
96 Beata Bargiel Warszawa 2019-03-20 19/19
97 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-03-30 19/19
98 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-26 19/19
99 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-26 19/19
100 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 19/19
101 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 19/19
102 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-22 19/19
103 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-07 19/19
104 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-07 19/19
105 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-31 19/19
106 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-31 19/19
107 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-31 19/19
108 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-31 19/19
109 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 19/19
110 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 19/19
111 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 19/19
112 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-26 19/19
113 Agata Młotek Warszawa 2020-01-26 19/19
114 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-24 19/19
115 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-06-11 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies