partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-15

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 16/16
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 16/16
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 16/16
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 16/16
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 16/16
5 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 16/16
6 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2017-04-30 16/16
7 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 16/16
8 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-02 16/16
9 Edward Fudro JEJ Police 2017-07-17 16/16
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 16/16
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 16/16
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 16/16
13 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
14 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
15 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
16 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
17 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
18 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 16/16
19 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-11-21 16/16
20 Weronika Basta Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
21 Natalia Damięcka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
22 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
23 Mateusz Kłos Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
24 Zofia Kowalczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
25 Zuzanna Lasek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
26 Wojciech Laufer Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
27 Kacper Majewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
28 Filip Nader Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
29 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
30 Jakub Podgórski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
31 Joanna Szadkowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
32 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
33 Kamil Sejdel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
34 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
35 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
36 Jan Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
37 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
38 Anna Korniluk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-10-21 16/16
39 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
40 Emilia Komar Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
41 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
42 Milena Kozłowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
43 Konrad Kurowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
44 Jakub Niewiadomski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
45 Martyna Olobry Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
46 Stanisław Stankiewicz Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
47 Justyna Urbańska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-21 16/16
48 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 16/16
49 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-25 16/16
50 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-11 16/16
51 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 16/16
52 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-11 16/16
53 Antonina Śmiechowska Góra 2018-05-02 16/16
54 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-03 16/16
55 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2017-10-03 16/16
56 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 16/16
57 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 16/16
58 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 16/16
59 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-26 16/16
60 Filip Lackowski PTTK Łucznik/Radom 2018-08-26 16/16
61 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-26 16/16
62 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-29 16/16
63 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2018-12-20 16/16
64 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-18 16/16
65 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-18 16/16
66 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-18 16/16
67 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-18 16/16
68 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 16/16
69 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 16/16
70 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-14 16/16
71 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2019-08-23 16/16
72 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-08-23 16/16
73 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-15 16/16
74 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-18 16/16
75 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-11 16/16
76 Maciej Niepomnik Tadzino 2020-01-19 16/16
77 Alicja Niepomnik Tadzino 2020-01-19 16/16
78 Antonia Niepomnik Tadzino 2020-01-19 16/16
79 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-07-11 16/16
80 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 16/16
81 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 16/16
82 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-15 16/16
83 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-15 16/16

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies