partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-16

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-10-16 23/23
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 23/23
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 23/23
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 23/23
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 23/23
5 Artur Świderski Radzymin 2017-04-29 21/23
6 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-29 21/23
7 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-29 21/23
8 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-29 21/23
9 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-29 21/23
10 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-05 22/23
11 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-06-05 22/23
12 Edward Fudro JEJ Police 2017-07-15 23/23
13 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 23/23
14 Łukasz Komar Wrocław 2017-10-08 23/23
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-19 23/23
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptś Siedlce-Strzała 2017-11-05 23/23
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 23/23
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-05 23/23
19 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-09 23/23
20 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2018-01-25 22/23
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-02-19 23/23
22 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
23 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
24 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
25 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-19 23/23
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 23/23
27 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 23/23
28 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 23/23
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 23/23
30 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-05-13 23/23
31 Anna Nizioł Mierzyn 2019-05-13 23/23
32 Jan Nizioł Mierzyn 2019-05-13 23/23
33 Dominik Pruss Kłodzko 2019-05-20 23/23
34 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-16 23/23
35 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 23/23
36 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-10-10 23/23
37 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-10-10 23/23
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-15 23/23
39 Krzysztof Radowiecki Zalesie Górne 2020-01-25 23/23
40 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 23/23
41 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 23/23
42 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 23/23
43 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-16 23/23

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies