partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-23

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-12 21/21
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-10-16 21/21
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-10-16 21/21
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 21/21
4 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-11-24 21/21
5 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-06-05 21/21
6 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-06-05 21/21
7 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-06-18 21/21
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-07-29 21/21
9 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 21/21
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 21/21
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 21/21
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 21/21
13 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-20 21/21
14 Łukasz Lech Warszawa 2018-01-05 21/21
15 JDariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-23 21/21
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-17 21/21
17 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-17 21/21
18 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-12 21/21
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 21/21
20 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 21/21
21 Jacek Piekarski Brwinów 2018-08-12 17/21
22 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2018-08-12 17/21
23 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 21/21
24 Agnieszka Stawska Piaseczno 2018-05-06 21/21
25 Stanisław Kowański Piaseczno 2018-05-06 21/21
26 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-06-24 21/21
27 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-06-24 21/21
28 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-06-24 21/21
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-21 21/21
30 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-21 21/21
31 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-21 21/21
32 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-21 21/21
33 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-03-14 21/21
34 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-12 21/21
35 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-12 21/21
36 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-12 21/21
37 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-12 21/21
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 21/21
39 Krzysztof Radowiecki Zalesie Górne 2020-01-26 21/21
40 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-15 21/21
41 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-15 21/21
42 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-15 21/21
43 Bartosz Mróz 52 DSH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2020-06-17 20/21
44 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-06-22 19/21
45 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 20/21
46 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-13 20/21
47 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-23 21/21

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies