partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Aktualizacja: 2020-09-06

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-04-30 26/26
1 Andrzej Krochmal Warszawa 2017-05-07 26/26
2 Barbara Szmyt HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-07 26/26
3 Dariusz Walczyna KInO Stowarzysze 2017-05-07 26/26
4 Krzysztof Łazowski KInO Stowarzysze 2017-05-07 26/26
5 Camilla Mocchegiani KInO Stowarzysze 2017-05-07 26/26
6 Anita Mocchegiani ZOE 2017-05-07 26/26
7 Ewa Borkowska ZOE 2017-05-07 26/26
8 Artur Gajewski ZOE 2017-05-07 26/26
9 Sylwia Gajewska Gajosy 2017-05-07 26/26
10 Magdalena Gajewska Gajosy 2017-05-07 26/26
11 Adam Gajewski Gajosy 2017-05-07 26/26
12 Rafał Wołońciej Gajosy 2017-05-07 26/26
13 Weronika Wołońciej Elektryczne Dropsy 2017-05-07 26/26
14 Mariusz Wołońciej Elektryczne Dropsy 2017-05-07 26/26
15 Michał Mączewski Elektryczne Dropsy 2017-05-07 26/26
16 Joanna Mączewska Orki z Majorki/Kiełpin 2017-05-07 26/26
17 Maciej Mączewski Orki z Majorki/Kiełpin 2017-05-07 26/26
18 Ania Mączewska Orki z Majorki/Kiełpin 2017-05-07 26/26
19 Marysia Mączewska Orki z Majorki/Kiełpin 2017-05-07 26/26
20 Małgosia Mączewska Orki z Majorki/Kiełpin 2017-05-07 26/26
21 Filip Gerdel Orki z Majorki/Kiełpin 2017-05-07 10/26
22 Jakub Bogucki Otwock 2017-05-07 10/26
23 Kuba Urbański Otwock 2017-05-07 10/26
24 Anna Wąsowska Otwock 2017-05-07 4/26
25 Adam Smyda 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
26 Kasia Smyda 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
27 Justyna Mazur 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
28 Laura Niechwiadowicz 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
29 Marek Sawiak 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
30 Szymon Gałązka 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
31 Weronika Wiszniewska 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
32 Dorota Bień 321 YAMATO 2017-05-07 4/26
33 Adam Śliwiński 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
34 Wiktoria Wako 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
35 Bartosz Rybiński 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
36 Marta Rybińska 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
37 Anna Tybura 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
38 Maja Żabka 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
39 Agata Przyczka 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
40 Mateusz Giesa 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
41 Antek Siedlecki 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
42 Karolina Stolarska 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
43 Adam Godzimirski 11 WTDH Konary 2017-05-07 4/26
44 Dariusz Mazurek 11 WTDH Konary 2017-05-07 26/26
45 Anna Wyrzykowska Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-07 11/26
46 Marta Błaszczak 296 WWDH 2017-05-07 11/26
47 Helena Denar 296 WWDH 2017-05-07 11/26
48 Ola Bogdanium 296 WWDH 2017-05-07 1/26
49 Tadek Kępa 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
50 Zosia Grzelak 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
51 Maria Banaś 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
52 Julia Banaś 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
53 Ania Kobzdej 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
54 Maja Łazienkowska 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
55 Stasiek Fajst 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
56 Damian Ostrowski 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 1/26
57 Zbigniew Szymański 296 WWDH "WIR" 2017-05-07 26/26
58 Józef Szymański Drużyna Pierścienia 2017-05-07 26/26
59 Franciszek Szymański Drużyna Pierścienia 2017-05-07 26/26
60 Maria Szymańska Drużyna Pierścienia 2017-05-07 26/26
61 Małgorzata Krochmal Drużyna Pierścienia 2017-05-07 26/26
62 Grzegorz Krochmal Łapki 2017-05-07 26/26
63 Patrycja Adamska Łapki 2017-05-07 3/26
64 Maksymilian Adamski Warszawa 2017-05-07 3/26
65 Mikołaj Adamski Warszawa 2017-05-07 3/26
66 Dorota Zakrzewska Warszawa 2017-05-07 26/26
67 Maja Zakrzewska Warszawa 2017-05-07 26/26
68 Damian Czerwiński Warszawa 2017-05-07 26/26
69 Krzyś Astal   2017-05-07 26/26
70 Anna Nowosad   2017-05-07 21/26
71 Paweł Marciniak Chorągiew Stołeczna ZHP 2017-05-07 21/26
72 Jolanta Przychodzeń Chorągiew Stołeczna ZHP 2017-05-07 26/26
73 Andrzej Przychodzeń HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-07 26/26
74 Konrad Janowski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-07 26/26
75 Marek Romanowski GSMnO "Wyjątkowi" 2017-05-07 26/26
76 Katarzyna Romanowska Miśki Pyśki 2017-05-07 26/26
77 Gabrysia Romanowska Miśki Pyśki 2017-05-07 26/26
78 Piotr Wieczorek Miśki Pyśki 2017-05-07 26/26
79 Julia Wieczorek HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-07 26/26
80 Anna Malanowska HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-05-07 26/26
81 Adam Krochmal AA 2017-05-07 26/26
82 Sylwia Domańska AA 2017-05-07 26/26
83 Klaudia Kowalska SKKT PTTK 101 2017-05-07 26/26
84 Paweł Zalewski SKKT PTTK 101 2017-05-07 26/26
85 Kamil Opiela SKKT PTTK 101 2017-05-07 10/26
86 Agnieszka Opiela To my 2017-05-07 10/26
87 Przemek Opiela To my 2017-05-07 10/26
88 Julia Hawryluk To my 2017-05-07 3/26
89 Wiktoria Hawryluk 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
90 Wiktoria Affek 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
91 Natalia Trojanowska 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
92 Dorota Deręgowska 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
93 Maja Wrzesińska 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
94 Sotiris Sotinilo 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
95 Dominika Czarnecka 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
96 Michał Felasa 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
97 Krystia Szot 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
98 Magda Umińska 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
99 Martyna Własiuk 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
100 Michał Własiuk 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
101 Kacper Chojnacki 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
102 Olga Sawicka 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
103 Kuba Gorzkowski 2 DSH HALO 2017-05-07 3/26
104 Weronika Rowicka 2 DSH HALO 2017-05-07 8/26
105 Laura Kopka 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
106 Aleksandra Spors 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
107 Weronika Giera 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
108 Ola Mularczyk 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
109 Alicja Górczyńska 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
110 Kamil Siebierwski 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
111 Wiktoria Stańczewska 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 8/26
112 Kajtek Kocher-Mąkosa 64 RDH Czerwone Maki/Radzymin 2017-05-07 26/26
113 Maurycy Kocher-Mąkosa KAJ 2017-05-07 26/26
114 Marek Gryz MAU 2017-05-07 26/26
115 Aleksandra Kopeć Warszawa 2017-05-07 26/26
116 Szymon Borowik Warszawa 2017-05-07 3/26
117 Ignacy Sawicki 60 WWDH/Ursus 2017-05-07 3/26
118 Wojtek Pogoda 60 WWDH/Ursus 2017-05-07 3/26
119 Jakub Tomalski 60 WWDH/Ursus 2017-05-07 3/26
120 Zuzanna Konkel 60 WWDH/Ursus 2017-05-07 1/26
121 Marika Michalik 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
122 Maja Skibowska 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
123 Zosia Bulik 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
124 Bartek Jaczewski 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
125 Patrycja Czyżak 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
126 Wojtek Michalak 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
127 Błażej Sochacki 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
128 Alicja Woźniak 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
129 Antonina Buchowicz 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
130 Lena Jóśk 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
131 Wiktor Kowalczyk 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
132 Maja Szaczko 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
133 Kuba Kostrzewa 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
134 Julia Ostrowska 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
135 Diana Saewa 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
136 Ania Acewicz 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
137 Michalina Zalewska 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
138 Dawid Zawadziło 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
139 Mateusz Stoch 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
140 Jakub Spors 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
141 Krystian Szczepanik 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
142 Ula Stolarczyk 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
143 Szymon Skórka 9 Radzymińska DH Labirynt 2017-05-07 1/26
144 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-05-09 26/26
145 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-13 26/26
146 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-13 26/26
147 Marta Żuchowska Józefów 2017-06-04 26/26
148 Eryk Haber Gimnazjum 141 2017-06-01 23/26
149 Adam Bujwicki Gimnazjum 141 2017-06-01 23/26
150 Karolina Pacek Warszawa 2017-06-24 26/26
151 Andrzej Kowalski

PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera

2017-08-13 26/26
152 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-10 26/26
153 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-10 26/26
154 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-10-07 26/26
155 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-10-07 26/26
156 Eddward Fudro JEJ Police 2017-10-27 26/26
157 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2018-04-30 26/26
158 Sara Zakrzewska KS Bednarska/Warszawa 2018-05-05 26/26
159 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-06-07 26/26
160 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-06-30 26/26
161 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 26/26
162 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 26/26
163 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 26/26
164 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 26/26
165 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 26/26
166 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-01-12 26/26
167 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 26/26
168 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 26/26
169 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 26/26
170 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-06-22 25/26
171 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-06-22 25/26
172 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-06-22 25/26
173 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-20 26/26
174 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-20 26/26
175 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-19 26/26
176 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-22 26/26
177 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-26 25/26
178 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-11 26/26
179 Agata Młotek Warszawa 2020-06-11 26/26
180 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-09-06 26/26
181 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-09-06 26/26

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies