partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-04

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Kusiak
Muzeum Ziemi Leżajskiej 2017-03-03 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-03-04 19/19
2 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2017-03-04 19/19
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-03-04 19/19
4 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2017-03-04 19/19
5 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-03-04 19/19
6 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-03-04 19/19
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-03-04 19/19
8 Roman Trocha Orientop Wrocław 2017-03-04 19/19
9 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2017-03-04 19/19
10 Martyna Żarska Aleksandrów 2018-05-05 19/19
11 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 19/19
12 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 19/19
13 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 19/19
14 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 19/19
15 Karol Michoński Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 19/19
16 Gabriela Kusiak Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 19/19
17 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 19/19
18 Jakub Tokarz Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 19/19
19 Szymon Skubis Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 19/19
20 Katarzyna Michońska Gimnazjum/Aleksandrów 2018-05-05 19/19
21 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 19/19
22 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 19/19
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 19/19
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-27 19/19
25 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-27 19/19
26 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 19/19
27 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 19/19
28 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 19/19
29 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 19/19
30 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 19/19
31 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-04 19/19
32 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-04 19/19
33 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2018-08-10 19/19
34 Beata Bargiel Warszawa 2018-08-10 19/19
35 Natalia Sawicka Nowa Sarzyna 2019-05-25 19/19
36 Beata Rusinek 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
37 Laura Puzio 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
38 Natalia Płoszaj 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
39 Dominika Krudysz 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
40 Julia Czubat 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
41 Sylwia Korzystko 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
42 Marzena Łukaszewska 2 ŚDH Jussy/Leżajsk 2019-06-01 19/19
43 Jakub Zych 14 TWDH Jastrząb/Leżajsk 2019-06-01 19/19
44 Julia Baran 14 TWDH Jastrząb/Leżajsk 2019-06-01 19/19
45 Maria Dudzińska 14 TWDH Jastrząb/Leżajsk 2019-06-01 19/19
46 Anna Kwiecińska 14 TWDH Jastrząb/Leżajsk 2019-06-01 19/19
47 Julia Dużak 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
48 Alicja Kruk 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
49 Jakub Żuraw 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
50 Julia Dudas 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
51 Laura Sagan 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
52 Julia Żuraw 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
53 Izabela Kuduk 8 DH Kameleon/Nowa Sarzyna 2019-06-01 19/19
54 Wiktor Szady 9 DHS Toperz/Leżajsk 2019-06-01 19/19
55 Patryk Duda 9 DHS Toperz/Leżajsk 2019-06-01 19/19
56 Aleksandra Sadłowska Nowa Sarzyna 2019-06-10 19/19
57 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-04-13 19/19
58 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-06-06 19/19
59 Martyna Stypa Sandomierz 2020-07-04 19/19
60 Piotr Koziara Sandomierz 2020-07-04 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies