partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2018-05-18

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Kornelia Nowicka-Bielecka Włóczykij Rumia 2017-05-01 18/18
1 Zofia Melzer Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
2 Hanna Melzer Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
3 Małgorzata Ostrowska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
4 Rozalia Pijor Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
5 Weronika Kurecka Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
6 Kornelia Petka Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
7 Oskar Ciba Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
8 Wiktoria Szulist Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
9 Agnieszka Bianga Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
10 Zuzanna Próchnicka Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
11 Anna Melzer Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
12 Jakub Westa Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
13 Michał Bielecki Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
14 Mikołaj Ceynowa Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
15 Wojciech Lilla Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
16 Weronika Wolska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
17 Rozalia Gwiazda Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
18 Klaudia Świgońska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
19 Mateusz Świgoński Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
20 Patryk Rudek Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
21 Mateusz Góra Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
22 Kuba Sylka Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
23 Nikodem Kostuch Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
24 Szymon Kawiak Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
25 Jakub Grubba Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
26 Mateusz Klebba Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
27 Laura Głodkowska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 18/19
28 Wiktoria Zymni Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 19/19
29 Nikola Turulska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 17/19
30 Paulina Piosik Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 17/19
31 Magda Pupiec Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 17/19
32 Kamila Senderska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 17/19
33 Iza Wiśniewska Gimnazjum nr 4 Rumia 2017-05-24 17/19
34 Zuzanna Wróblewska Gimaznjum nr 4 Rumia 2017-05-24 17/19
35 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2017-09-23 19/19
36 Aleksandra Waśko Klub InO STOWARZYSZE / Gdynia 2017-09-29 19/19
37 Tomasz Waśko Klub InO STOWARZYSZE / Gdynia 2017-09-29 19/19
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/ Rumia 2017-10-15 19/19
39 Przemysław Witczak Warszawa 2017-10-22 19/19
40 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij Rumia 2017-12-03 19/19
41 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij Rumia 2017-12-03 19/19
42 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij Rumia 2017-12-03 19/19
43 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-20 19/19
44 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-20 19/19
45 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 19/19
46 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 19/19
47 Magdalena Wandtke Rumia 2018-05-04 19/19

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies