partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-11

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-07-01 20/20
1 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
2 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 20/20
3 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 20/20
4 Natalia Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
5 Zuzanna Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-11-02 20/20
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-11-02 20/20
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 20/20
7 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 20/20
8 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-16 20/20
9 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-16 20/20
10 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-29 20/20
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 20/20
12 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-07-27 20/20
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 20/20
14 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 20/20
15 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 20/20
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 20/20
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 20/20
18 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-16 20/20
19 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-16 20/20
20 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-16 20/20
21 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-16 20/20
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-22 20/20
23 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 20/20
24 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 20/20
25 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 20/20
26 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-17 20/20
27 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 20/20
28 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 20/20
29 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 20/20
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 20/20
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 20/20
32 Halina Buczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 20/20
33 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-20 20/20
34 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 20/20
35 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 20/20
36 Krzysztof Szustka Calamita/Legnica 2020-06-25 20/20
37 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-07-12 20/20
38 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-07-12 20/20
39 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-07-12 20/20
40 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-07-12 20/20
41 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-30 20/20
42 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 19/20
43 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 19/20
44 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 19/20
45 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/20
46 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/20
47 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-28 20/20
48 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
49 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
50 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
51 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-11 19/20

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies