partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-14

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2017-11-11 23/23
1 Sławomir Otap Warszawa 2017-11-18 23/23
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-12-21 23/23
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-12-21 23/23
4 Ewa Zwolińska Warszawa 2018-04-15 23/23
5 Rafał Zwoliński Warszawa 2018-04-15 23/23
6 Andrzej Zwoliński Warszawa 2018-04-15 23/23
7 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 23/23
8 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 23/23
9 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 23/23
10 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 23/23
11 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-11 23/23
12 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 23/23
13 Robert Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 23/23
14 Jan Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 23/23
15 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 23/23
16 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 23/23
17 Zuzanna Nikisz Warszawa 2018-07-12 23/23
18 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2018-07-12 23/23
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-30 23/23
20 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-30 23/23
21 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-31 23/23
22 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2018-08-23 23/23
23 Tomasz Gronau HKT TREP PTTK Warszawa 2018-08-23 23/23
24 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa 2018-08-23 23/23
25 Maciej Kamiński Warszawa 2018-08-23 23/23
26 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE/Brwinów 2018-08-23 23/23
27 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2018-08-23 23/23
28 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-03 23/23
29 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-03 23/23
30 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-03 23/23
31 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
32 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
33 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
34 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
35 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z Glogera 2019-04-25 23/23
36 Anna Korniluk Warszawa 2019-04-27 23/23
37 Radosław Korniluk Warszawa 2019-04-27 23/23
38 Jan Korniluk Warszawa 2019-04-27 23/23
39 Adam Korniluk Warszawa 2019-04-27 23/23
40 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-27 23/23
41 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-27 23/23
42 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 23/23
43 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 23/23
44 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 23/23
45 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-03 23/23
46 Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-05 23/23
47 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-05-19 18/23
48 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-22 23/23
49 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-08-03 22/23
50 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-10 23/23
51 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-10 23/23
52 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-08-10 23/23
53 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-08 22/23
54 Agata Młotek Warszawa 2020-03-08 22/23
55 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-27 23/23
56 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-08-14 20/23

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies