partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-05

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-21 25/25
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-09-30 25/25
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-09-30 25/25
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-11-05 25/25
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-11-05 25/25
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-11-05 25/25
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-24 25/25
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-24 25/25
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 25/25
9 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 25/25
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-27 25/25
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-19 25/25
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-19 25/25
13 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 25/25
14 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 25/25
15 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 25/25
16 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-06-21 25/25
17 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-08-17 25/25
18 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-08-17 25/25
19 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-08-17 25/25
20 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-08-17 25/25
21 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-26 23/25
22 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-15 25/25
23 Piotr Ziarnowski ToTuToTam/Świdnica 2020-02-02 25/25
24 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 25/25
25 Wiolette Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 25/25
26 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 25/25
27 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 25/25
28 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-02-02 25/25
29 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2020-02-02 25/25
30 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-02-02 25/25
31 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-13 24/25
32 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-06-17 25/25
33 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-06-17 25/25
34 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 25/25
35 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 25/25
36 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 25/25
37 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 25/25
38 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 25/25
39 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-13 25/25
40 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-13 25/25
41 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-14 25/25
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-17 24/25
43 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-07-17 24/25
44 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-07-17 24/25
45 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-07-17 24/25
46 Anna Malanowska Warszawa 2020-07-17 25/25
47 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-09-05 25/25

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies