partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-09-12

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 21/21
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-15 21/21
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-15 21/21
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 21/21
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 21/21
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 21/21
6 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-31 21/21
7 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 21/21
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-07-20 21/21
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 21/21
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 21/21
11 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 21/21
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 21/21
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 21/21
14 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-14 21/21
15 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-14 21/21
16 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-14 21/21
17 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-14 21/21
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-22 21/21
19 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 21/21
20 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 21/21
21 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 21/21
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-18 21/21
23 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-19 21/21
24 Grzegorz Guzik Krosno 2019-09-19 21/21
25 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 21/21
26 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 21/21
27 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 21/21
28 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 21/21
29 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 21/21
30 Halina Byczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 21/21
31 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 21/21
32 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 21/21
33 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-30 21/21
34 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/21
35 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/21
36 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-12 20/21
37 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-12 20/21
38 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-12 20/21

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies