partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-08-06

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 27/27
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 27/27
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 27/27
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-31 27/27
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-31 27/27
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 27/27
6 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-27 27/27
7 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-27 27/27
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-19 27/27
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-19 27/27
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 27/27
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 27/27
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-25 27/27
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-06-11 27/27
14 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-06-18 27/27
15 Jacek Piekarski Brwinów 2019-06-18 27/27
16 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2019-06-18 27/27
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-06-18 27/27
18 Ryszard Wilk Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-06-18 27/27
19 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2019-06-18 27/27
20 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-08-11 27/27
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-23 25/27
22 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-23 25/27
23 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-23 25/27
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-23 25/27
25 Agnieszka Ross-Gąsiorowska Opole 2019-10-20 27/27
26 Maciej Gąsiorowski Opole 2019-10-20 27/27
27 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-13 27/27
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 27/27
29 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 27/27
30 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 27/27
31 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 27/27
32 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 27/27
33 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-15 27/27
34 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-15 27/27
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-15 27/27
36 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-06 27/27

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies