partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-10-29

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-29 20/20
II Tadeusz Otap Lublin 2017-11-29 20/20
III Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-11-29 20/20
1 Jacek Piekarski Brwinów 2018-01-21 20/20
2 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-01-21 20/20
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-31 20/20
4 Mirosłąw Wośko Ropczyce 2018-03-10 20/20
5 Ewa Wośko Ropczyce 2018-03-10 20/20
6 Patrycja Wośko Ropczyce 2018-03-10 20/20
7 Damian Grad Ropczyce 2018-03-10 20/20
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 20/20
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 20/20
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 20/20
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-09 20/20
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-09 20/20
13 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
14 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
15 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
16 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
17 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
18 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
19 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
20 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-20 20/20
21 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-20 20/20
22 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-20 20/20
23 Paweł Rojek Warszawa 2018-06-03 20/20
24 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 20/20
25 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 20/20
26 Piotr Kowalski KTP Krwinka Poniatowa 2019-03-03 20/20
27 Izabela Lackowska PTTK O/Łucznik Radom 2019-03-03 20/20
28 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-03-07 20/20
29 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 20/20
30 Robert Bigos KTP Krwinka Poniatowa 2019-07-27 20/20
31 Beata Bigos KTP Krwinka Poniatowa 2019-07-27 20/20
32 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka Poniatowa 2019-07-27 20/20
33 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 18/20
34 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 18/20
35 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 18/20
36 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 18/20
37 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-22 20/20
38 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-22 20/20
39 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-22 20/20
40 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2020-02-04 20/20
41 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-06 20/20
42 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-24 20/20
43 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-24 20/20
44 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-24 17/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies