partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-25

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 25/25
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 25/25
4 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
5 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
6 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
7 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
8 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-05-06 25/25
9 Damian Barzał Gdańsk 2018-05-06 25/25
10 Ewa Barzał Gdańsk 2018-05-06 25/25
11 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 25/25
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
13 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 25/25
15 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 25/25
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 25/25
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 25/25
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 25/25
19 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-08-21 25/25
20 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-08-21 25/25
21 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-08-21 25/25
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 22/25
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 22/25
24 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-25 22/25
25 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-25 22/25
26 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
27 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
28 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
29 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
30 Maciej Gąsiorowski Opole 2019-11-24 25/25
31 Agnieszka Ross-Gąsiorowska Opole 2019-11-24 25/25
32 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-17 25/25
33 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-18 25/25
34 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-20 24/25
35 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
36 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
37 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
38 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
39 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
40 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
41 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-25 24/25

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies