partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-20

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 23/23
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 23/23
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 23/23
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 23/23
4 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 23/23
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 23/23
6 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 23/23
7 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 23/23
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 23/23
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 23/23
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 23/23
11 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 23/23
12 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-12-27 23/23
13 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2018-12-27 23/23
14 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-06 23/23
15 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-06 23/23
16 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 23/23
17 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 23/23
18 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-26 23/23
19 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-26 23/23
20 Maciej Gąsiorowski Opole 2019-10-13 23/23
21 Agnieszka Ross-Gąsiorowska Opole 2019-10-13 23/23
22 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 23/23
23 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 23/23
24 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 23/23
25 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 23/23
26 Franciszek Dendewicz Szybowice 2020-02-16 23/23
27 Malwina Dendewicz Szybowice 2020-02-16 23/23
28 Stanisław Dendewicz Szybowice 2020-02-16 23/23
29 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 23/23
30 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 23/23
31 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 23/23
32 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 23/23
33 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 23/23
34 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 23/23
35 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 23/23
36 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 23/23
37 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 23/23
38 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-14 22/23
39 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-19 23/23
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-20 21/23

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies