partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

Aktualizacja: 2020-07-25

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 26/26
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 26/26
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 26/26
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 26/26
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 26/26
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 26/26
6 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 26/26
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 26/26
8 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 26/26
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 26/26
10 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 26/26
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 26/26
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 26/26
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 26/26
14 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2018-12-27 26/26
15 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-06-16 26/26
16 Jacek Piekarski Brwinów 2019-06-16 26/26
17 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2019-06-16 26/26
18 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-06-16 26/26
20 Ryszard Wilk Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-06-16 26/26
21 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2019-06-16 26/26
22 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-06 26/26
23 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-06 26/26
24 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-09-21 26/26
25 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-09-21 26/26
26 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-09-21 26/26
27 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/26
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/26
29 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/26
30 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/26
31 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
32 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
33 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
34 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
35 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 26/26
36 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 26/26
37 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 26/26
38 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-12 26/26
39 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-20 25/26
40 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-25 26/26
41 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
42 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
43 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
44 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
45 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
46 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26

© Studio WWW 2013. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies