partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-01-01 18/18
1 Jerzy Łukaszewicz Fijewo 2018-03-21 18/18
2 Krzysztof Truszczyński PTTK O/Iława 2018-03-21 18/18
3 Alicja Baścikowska TurboKoty 2018-03-31 18/18
4 Dawid Baścikowski TurboKoty 2018-03-31 18/18
5 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-19 18/18
6 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-19 18/18
7 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-09 18/18
8 Sławomir Otap Warszawa 2018-06-26 18/18
9 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-13 18/18
10 Robert Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-13 18/18
11 Jan Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-13 18/18
12 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-13 18/18
13 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-13 18/18
14 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-07-24 18/18
15 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-07-25 18/18
16 Beata Bargiel Warszawa 2018-07-28 18/18
17 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-07-31 18/18
18 Anna Korniluk Warszawa 2018-08-17 18/18
19 Radosław Korniluk Warszawa 2018-08-17 18/18
20 Jan Korniluk Warszawa 2018-08-17 18/18
21 Adam Korniluk Warszawa 2018-08-17 18/18
22 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 18/18
23 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 18/18
24 Waldemar Jankowski Gdynia 2018-11-01 18/18
25 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-02-05 18/18
26 Oliwia Konefał Warszawa 2019-02-16 18/18
27 Paweł Konefał Warszawa 2019-02-16 18/18
28 Aneta Konefał Warszawa 2019-02-16 18/18
29 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-02-16 18/18
30 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im Z. Glogera 2019-05-28 18/18
31 Daniel Halicki Szczecin 2019-07-05 18/18
32 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-16 18/18
33 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-09-24 18/18
34 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-04 18/18
35 Piotr Radowiecki Zalesie Górne 2019-12-28 18/18
36 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-01 18/18
37 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-01 18/18
38 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-01 18/18
39 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-01-28 18/18
40 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-08-08 18/18
41 Krzysztof Paruch PTTK Wagonowcy/Świdnica 2020-08-22 18/18
42 Irena Paruch PTTK Wagonowcy/Świdnica 2020-08-22 18/18
43 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-22 18/18
44 Wacław Polcer Łódź 2020-09-10 18/18
45 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-11 18/18
46 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-09-13 17/18
47 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-13 17/18
48 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-13 17/18
49 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-13 17/18
50 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-13 17/18
51 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-13 17/18
52 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-09-13 17/18
53 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-23 18/18
54 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-23 18/18
55 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-23 18/18
56 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-23 18/18
57 Piotr Babula Mierzyn 2020-11-21 18/18
58 Zofia Kowalska Wałcz 2021-02-01 18/18
59 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-02-01 18/18
60 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-04 18/18
61 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-04 18/18
62 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-04 18/18
63 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-06-04 18/18
64 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-06-04 18/18
65 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-14 18/18
66 Mirosława Firmowska-Milewska Oddział Łódź-Polesie w Łodzi 2021-09-18 18/18
67 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-05 18/18
68 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-03-12 18/18
69 Ksawery Bulik Gdańsk 2022-06-02 18/18
70 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-06-02 18/18
71 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-06-02 18/18
72 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-06-02 18/18
73 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-06-04 18/18
74 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2022-07-07 18/18
75 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2022-07-07 18/18
76 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-07-09 18/18
77 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-07-09 18/18
78 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-23 18/18
79 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-23 18/18
80 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-23 18/18
81 Marika Lena Rosłonek PTSM Lubań 2022-08-24 18/18
82 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
83 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
84 Damian Barzał Gdańsk 2022-11-01 18/18
85 Ewa Barzał Gdańsk 2022-11-01 18/18
86 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-11 18/18
87 Barbara Krzak Szczecin 2023-01-07 18/18
88 Piotr Krzak Szczecin 2023-01-07 18/18
89 Łukasz Rubanowicz Gdańsk 2023-01-20 18/18
90 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-18 18/18
91 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-08 18/18
92 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-04-19 17/17
93 Alicja Kilanowska PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-05-26 8/18
94 Oliwia Szewczyk PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-05-26 8/18
95 Oliwia Szymańska PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-05-26 8/18
96 Piotr Celiński PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-05-26 8/18
97 Zofia Górecka PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-05-26 8/18
98 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-16 18/18
99 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2023-07-21 18/18
100 Helena Więckowska Koziegłowy 2023-07-21 18/18
101 Luiza Więckowska Koziegłowy 2023-07-21 18/18
102 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2023-07-21 18/18
103 Małgorzata Merta Wrocław 2023-07-31 18/18
104 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-11 18/18
105 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-11 18/18
106 Jarosław Baryluk Lusina 2023-09-07 18/18
107 Małgorzata Leszczyńska Warszawa 2023-09-20 18/18
108 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-20 18/18
109 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-30 18/18
110 Piotr Frankowski Elbląg 2023-09-30 18/18
111 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-05 18/18
112 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-05 18/18
113 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-08 18/18
114 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-08 18/18
115 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-11 18/18
116 Anna Łopacka Od A do Zet 2023-11-11 18/18
117 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-11 18/18
118 Adam Rosejno Pasłęk 2023-12-10 18/18
119 Agata Rosejno Pasłęk 2023-12-10 18/18
120 Mariusz Rosejno Pasłęk 2023-12-10 18/18
121 Przemysław Nowak Poznań 2023-12-31 18/18
122 Szymon Bieliński Gdańsk 2024-02-03 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies