partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-02-01 21/21
1 Sławomir Otap Warszawa 2018-03-22 21/21
2 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-04-16 21/21
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-04-24 21/21
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-06 21/21
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-06 21/21
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-06-10 21/21
7 Piotr Michałowski Warszawa 2018-06-10 21/21
8 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 21/21
9 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 21/21
10 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 21/21
11 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-10-13 21/21
12 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-11-12 21/21
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-11-18 21/21
14 Edward Fudro JEJ Police 2019-08-26 21/21
15 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-19 21/21
16 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-26 21/21
17 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-14 21/21
18 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-14 21/21
19 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-14 21/21
20 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-24 21/21
21 Agata Młotek Warszawa 2020-05-24 21/21
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-11 21/21
23 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-11 21/21
24 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-12-28 21/21
25 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-04-27 21/21
26 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-04-27 21/21
27 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-07-19 21/21
28 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-22 20/21
29 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-11 21/21
30 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-11 21/21
31 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2022-07-19 21/21
32 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2022-07-19 21/21
33 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-19 21/21
34 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-09-10 21/21
35 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-09-10 21/21
36 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 21/21
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-15 21/21
38 Paweł Szubert Warszawa 2022-10-17 21/21
39 Michał Krygier Warszawa 2023-03-31 21/21
40 Julia Wituszyńska Warszawa SP63 2023-04-10 21/21
41 Mikołaj Kowalski Warszawa SP63 2023-04-10 21/21
42 Agnieszka Putowska Warszawa 2023-04-15 21/21
43 Alan Makowiecki Warszawa Sp 63 2023-04-15 21/21
44 Antoni Stępień Warszawa 2023-04-15 21/21
45 Kuba Putowski Warszawa SP 63 2023-04-15 21/21
46 Anna Jarząbek Warszawa 2023-04-21 21/21
47 Magdalena Jarząbek Warszawa 2023-04-21 21/21
48 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-22 21/21
49 Alicja Kalecińska Warszawa SP 63 2023-04-29 21/21
50 Franciszek Kaleciński Warszawa SP 63 2023-04-29 21/21
51 KRYSTIAN CHABERSKI Warszawa SP 63 2023-04-29 21/21
52 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-05-01 21/21
53 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-06-08 21/21
54 Beata Pluta MKT / Warszawa 2023-07-23 21/21
55 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-09-02 21/21
56 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-11-11 21/21
57 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-13 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies