partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2018-01-01 24/24
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-08 24/24
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-15 24/24
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-15 24/24
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-15 24/24
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 24/24
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 24/24
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-16 24/24
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-04 24/24
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-04 24/24
10 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
11 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
12 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
13 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
14 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
15 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
16 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 24/24
17 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2019-06-22 24/24
18 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-30 21/24
19 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-30 21/24
20 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-30 21/24
21 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-30 21/24
22 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-04-24 24/24
23 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-02 24/24
24 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-02 24/24
25 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-02 24/24
26 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-02 24/24
27 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-07-02 24/24
28 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-02 24/24
29 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-02 24/24
30 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-02 24/24
31 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-09-24 24/24
32 Agnieszka Osóbka Radom 2021-10-15 24/24
33 Dawid Osóbka Radom 2021-10-15 24/24
34 Weronika Osóbka Radom 2021-10-15 24/24
35 Wiktoria Osóbka Radom 2021-10-15 24/24
36 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2022-01-02 24/24
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-01-02 24/24
38 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
39 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
40 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
41 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
42 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
43 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
44 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
45 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-02 24/24
46 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-11 24/24
47 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-11 24/24
48 Agnieszka Łętek Będzin 2022-10-08 24/24
49 Michał Łętek Będzin 2022-10-08 24/24
50 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 24/24
51 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 24/24
52 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-11-15 23/24
53 Wacław Polcer ŁÓDZ 2022-11-15 24/24
54 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-01-06 24/24
55 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-02-05 24/24
56 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-11 24/24
57 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-11 24/24
58 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-29 24/24
59 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-29 24/24
60 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-08-06 24/24
61 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-08-06 24/24
62 Sławomir Frynas Lublin 2024-02-24 24/24
63 Marek Koba Jaworzno 2024-03-16 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies