partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2018-02-01 23/23
1 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2018-04-09 23/23
2 Marianna Narkiewicz Warszawa 2018-04-09 23/23
3 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-04-22 23/23
4 Marysia Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-04-22 23/23
5 Paweł Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-04-22 23/23
6 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2018-06-01 23/23
7 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-06-03 23/23
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-03 23/23
9 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-03 23/23
10 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-13 23/23
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-20 23/23
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-20 23/23
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-11-03 23/23
14 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-24 23/23
15 Edward Fudro JEJ Police 2019-05-25 23/23
16 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-12-08 23/23
17 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-12-08 23/23
18 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-17 23/23
19 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-05-04 23/23
20 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-07-21 23/23
21 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-08 23/23
22 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-02-21 23/23
23 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-02-21 23/23
24 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-03-12 23/23
25 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-03-12 23/23
26 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-04 23/23
27 Wioletta Ziobrowska Pszczoły I Trutnie Świdnica 2022-04-26 23/23
28 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-04-26 23/23
29 Agnieszka Łętek Będzin 2022-06-26 23/23
30 Michał Łętek Będzin 2022-06-26 23/23
31 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-03 13/23
32 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-03 13/23
33 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2022-10-17 23/23
34 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-12-06 23/23
35 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2022-12-06 23/23
36 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-12-06 23/23
37 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-09 23/23
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-10-01 23/23
39 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-30 23/23
40 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-30 23/23
41 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2024-02-01 23/23
42 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2024-02-01 23/23
43 Marek Koba Jaworzno 2024-03-01 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies