partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Mirosław Wośko - 2018-03-01 12/12
II Bartosz Walicki - 2018-03-01 12/12
1 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
2 Eliza Skiba Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
3 Kinga Sopata Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
4 Marcjanna Potaczała Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
5 Kamil Zabłocki Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
6 Eleni Pagkratiou Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
7 Jakub Iwanik Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
8 Jakub Podpłoński Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
9 Konrad Kusz Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
10 Julia Woźniak Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
11 Dawid Miąsik Ustrzyki Dolne 2018-03-03 12/12
12 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
13 Piotr Górski KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
14 Jan Kuźniar KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
15 Wiktoria Osipa KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
16 Marta Kulec KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
17 Martyna Pietroń KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
18 Wanessa Hapel KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
19 Maciej Krawiec KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
20 Michał Wittich KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
21 Mateusz Wośko KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
22 Ksawery Gnatek KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
23 Roksana Skulska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
24 Emilia Skulska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
25 Zuza Piech KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
26 Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-03 12/12
27 Paulina Pyszowska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-03-03 12/12
28 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
29 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-03-03 12/12
32 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-04-22 12/12
33 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-04-22 12/12
34 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2018-04-22 12/12
35 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
36 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
37 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
38 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
39 Gabriela Kusiak Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
40 Karol Michoński Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
41 Katarzyna Michońska Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
42 Martyna Żarska Aleksandrów 2018-05-05 12/12
43 Jakub Tokarz Gimnazjum Aleksandrów 2018-05-05 12/12
44 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
45 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-05-05 12/12
46 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-27 12/12
47 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-27 12/12
48 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-05-12 12/12
49 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-10-11 12/12
50 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-23 12/12
51 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-28 12/12
52 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-28 12/12
53 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-28 12/12
54 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-28 12/12
55 Martyna Stypa Sandomierz 2021-01-22 12/12
56 Piotr Koziara Sandomierz 2021-01-22 12/12
57 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-01 12/12
58 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-01 12/12
59 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-01 12/12
60 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-01 12/12
61 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-01 12/12
62 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-14 12/12
63 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-14 12/12
64 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-14 12/12
65 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-14 12/12
66 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-14 12/12
67 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-14 12/12
68 Edward Fudro Police 2021-06-19 12/12
69 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-24 12/12
70 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-24 12/12
71 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-24 12/12
72 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-12 12/12
73 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-12 12/12
74 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-02 12/12
75 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-07-12 12/12
76 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-02-17 12/12
77 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-04-28 12/12
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies