partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-01-01 13/13
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-22 13/13
2 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-22 13/13
3 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-09 13/13
4 Kinga Cioban Gdańsk 2018-05-13 13/13
5 Szymon Witkowski Gdańsk 2018-05-13 13/13
6 Sławomir Otap Warszawa 2018-06-26 13/13
7 Paweł Beker Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
8 Szymon Kalbarczyk Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
9 Eryk Wiśniewski Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
10 Piotr Polus Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
11 Mateusz Sawicki Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
12 Maja Napieraj Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
13 Amelia Napieraj Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
14 Andżelika Dytkowska Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
15 Danuta Polus Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
16 Bożena Bogdanowicz Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
17 Daniel Halicki Kliniska Wielkie 2018-07-08 13/13
18 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-10 13/13
19 Robert Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-10 13/13
20 Jan Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-10 13/13
21 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-10 13/13
22 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-10 13/13
23 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-07-24 13/13
24 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-26 13/13
25 Anna Korniluk Warszawa 2018-08-16 13/13
26 Radosław Korniluk Warszawa 2018-08-16 13/13
27 Jan Korniluk Warszawa 2018-08-16 13/13
28 Adam Korniluk Warszawa 2018-08-16 13/13
29 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 13/13
30 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 13/13
31 Joanna Lewandowska Rumia 2018-09-15 13/13
32 Katarzyna Rojek Sopot 2018-09-15 13/13
33 Wojciech Rojek Sopot 2018-09-15 13/13
34 Ewa Barzał Gdańsk 2018-10-31 13/13
35 Damian Barzał Gdańsk 2018-10-31 13/13
36 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-10-31 13/13
37 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-31 13/13
38 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-31 13/13
39 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-31 13/13
40 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-15 13/13
41 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-15 13/13
42 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-15 13/13
43 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-26 13/13
44 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-12-26 13/13
45 Dawid Rostankowski Orientop Wrocław 2018-12-26 13/13
46 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-02-04 13/13
47 Oliwia Konefał Warszawa 2019-02-18 13/13
48 Paweł Konefał Warszawa 2019-02-18 13/13
49 Aneta Konefał Warszawa 2019-02-18 13/13
50 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-02-18 13/13
51 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-05-04 13/13
52 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-05-04 13/13
53 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-05-04 13/13
54 Rafał Wypyski Kliniska Wielkie 2019-05-06 13/13
55 Tomasz Gajda Kliniska Wielkie 2019-05-06 13/13
56 Szymon Zarzycki Kliniska Wielkie 2019-05-06 13/13
57 Filip Oleszczyk Kliniska Wielkie 2019-05-06 13/13
58 Marek Klonowski Brodnica 2019-05-06 13/13
59 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im Z. Glogera 2019-06-01 13/13
60 Jakub Hoły Warszawa 2019-07-27 13/13
61 Adam Hoły Warszawa 2019-07-27 13/13
62 Krzysztof Hoły Warszawa 2019-07-27 13/13
63 Robert Sawicki Juszkowo 2019-07-27 13/13
64 Dawid Sawicki Juszkowo 2019-07-27 13/13
65 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-09-18 13/13
66 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-13 13/13
67 Krzysztof Radowiecki Zalesie Górne 2019-12-29 13/13
68 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-07 13/13
69 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-08-08 13/13
70 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-17 13/13
71 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-17 13/13
72 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-17 13/13
73 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-17 13/13
74 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-20 11/13
75 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2020-09-10 13/13
76 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-11 13/13
77 Wacław Polcer Łódź 2020-09-12 13/13
78 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-24 13/13
79 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-24 13/13
80 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-24 13/13
81 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-24 13/13
82 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2020-11-05 13/13
83 Piotr Babula Gdańsk 2020-11-05 13/13
84 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-03-06 13/13
85 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-03-06 13/13
86 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-03-06 13/13
87 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2021-03-06 13/13
88 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-06-03 13/13
89 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-06-03 13/13
90 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-14 13/13
91 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-09-25 13/13
92 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-11-01 13/13
93 Irena Sokół Zaścianki 2022-04-24 13/13
94 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-04-24 13/13
95 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-04-24 13/13
96 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-05-30 13/13
97 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-05-30 13/13
98 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-06-04 13/13
99 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-06-17 13/13
100 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2022-07-07 13/13
101 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2022-07-07 13/13
102 Maciej Wolak Kraków 2022-07-11 13/13
103 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-07-11 13/13
104 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-28 13/13
105 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-28 13/13
106 Katarzyna Ziółkowska-Kiziak Poznań 2022-08-07 13/13
107 Bogdan Tymiński Leśna 2022-08-11 13/13
108 Kacper Tymiński Leśna 2022-08-11 13/13
109 Karina Tymińska Leśna 2022-08-11 13/13
110 Marta Tymińska Leśna 2022-08-11 13/13
111 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 13/13
112 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 13/13
113 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-08 13/13
114 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2022-11-01 13/13
115 Wojciech Szostak Gdańsk 2022-11-06 13/13
116 Katarzyna Szostek Wyszków 2022-11-13 13/13
117 Maciej Malinowski Wyszków 2022-11-13 13/13
118 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 13/13
119 Stefan Malinowski Wyszków 2022-11-13 13/13
120 Helena Kaczyńska Klub InO Neptun Gdańsk 2023-04-09 13/13
121 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2023-04-09 13/13
122 Jan Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2023-04-09 13/13
123 Ziemowit Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2023-04-09 13/13
124 Bogumiła Więckowska Koziegłowy 2023-07-22 12/12
125 Helena Więckowska Koziegłowy 2023-07-22 12/12
126 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-22 13/13
127 Luiza Więckowska Koziegłowy 2023-07-22 12/12
128 Przemysław Więckowski Koziegłowy 2023-07-22 12/12
129 Beata Bargiel Warszawa 2023-08-06 13/13
130 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-16 13/13
131 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-16 13/13
132 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-05 13/13
133 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-05 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies