partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-10-01 24/24
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-11-09 24/24
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-11-09 24/24
3 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2018-04-27 24/24
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-27 24/24
5 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2018-04-27 24/24
6 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-04-27 24/24
7 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-27 24/24
8 Kinga Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-25 14/24
9 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-25 14/24
10 Magda Łaszkiewicz Warszawa 2018-07-25 14/24
11 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-13 24/24
12 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-15 19/24
13 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-15 19/24
14 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-15 19/24
15 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-15 19/24
16 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-15 19/24
17 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-15 19/24
18 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-09-15 19/24
19 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2018-09-15 19/24
20 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-06-22 24/24
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-15 24/24
22 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-15 24/24
23 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-09-17 24/24
24 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2021-05-03 24/24
25 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2021-05-03 24/24
26 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2021-05-03 24/24
27 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2021-05-03 24/24
28 Anna Zaorska Od A do Zet 2021-05-05 24/24
29 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2021-05-05 24/24
30 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-09-16 24/24
31 Mirosław Marek Kolbuszowa 2021-09-26 5/24
32 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-01-06 24/24
33 Daniel Halicki Szczecin 2022-06-14 24/24
34 Beata Grobelna Rumia, Gdańsk 2022-07-24 24/24
35 Joanna Kuźba Rumia, Gdańsk 2022-07-24 24/24
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-10 24/24
37 Aleksandra Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2022-08-24 24/24
38 Krzysztof Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2022-08-24 24/24
39 Michał Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2022-08-24 24/24
40 Zofia Waśko KInO STOWARZYSZE / Gdynia 2022-08-24 24/24
41 Paulina Kocot Studencki Klub Górski Warszawa 2022-12-29 24/24
42 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-02-07 24/24
43 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-20 24/24
44 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/„Ursus" 2023-10-01 24/24
45 Anna Górecka KTM PTTK O/„Ursus" 2023-10-01 24/24
46 Ewa Sasowska Kraków 2024-02-23 23/23
47 Marek Sasowski Kraków 2024-02-23 23/23
48 Marta Sasowska Kraków 2024-02-23 23/23
49 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-03-03 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies