partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-10-01 17/17
1 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2018-05-01 17/17
2 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2018-05-01 17/17
3 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-03 17/17
4 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-03 17/17
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-31 17/17
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-31 17/17
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-31 17/17
8 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-22 17/17
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-22 17/17
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-22 17/17
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-26 17/17
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-26 17/17
13 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-20 17/17
14 Damian Kaczan Książ Wielkopolski 2019-06-02 17/17
15 Julia Kaczan Książ Wielkopolski 2019-06-02 17/17
16 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2019-08-26 17/17
17 Jakub Wojciechowski Szamotuły 2019-08-26 17/17
18 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-08-26 17/17
19 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2019-08-26 17/17
20 Zofia Wojciechowska Szamotuły 2019-08-26 17/17
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-10-12 17/17
22 Anna Nizioł Mierzyn 2019-10-12 17/17
23 Jan Nizioł Mierzyn 2019-10-12 17/17
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-10-12 17/17
25 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-23 17/17
26 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-23 17/17
27 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-24 17/17
28 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-03-20 17/17
29 Zofia Kowalska Wałcz 2021-03-20 17/17
30 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 17/17
31 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 17/17
32 Ada Meissner HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 17/17
33 Anna Dziewiątka HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 17/17
34 Marcin Lis HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 17/17
35 Maciej Jurdziński HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 17/17
36 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-08-20 17/17
37 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-05 17/17
38 Magdalena Nowak Poznań 2022-07-23 17/17
39 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-08-16 17/17
40 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-09-09 17/17
41 Jarosław Baryluk Lusina 2022-12-06 17/17
42 Agnieszka Łaznowska Śrem 2022-12-28 17/17
43 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-29 17/17
44 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-05-27 17/17
45 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-05-27 17/17
46 Antonina Michalska Krosinko 2023-05-31 17/17
47 Konrad Michalski Krosinko 2023-05-31 17/17
48 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-13 17/17
49 Marcin Nowak Poznań 2023-06-30 18/18
50 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-04 18/18
51 Ryszard Dobrowolski Mosina 2023-07-29 17/17
52 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-10 17/17
53 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-10 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies