partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2018-04-01 22/22
1 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-05-12 22/22
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-05-12 22/22
3 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-06-16 22/22
4 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-22 22/22
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-06-22 22/22
6 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-06-22 22/22
7 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-06-22 22/22
8 Agnieszka Nocuń Szczecin 2018-07-21 22/22
9 Daniel Halicki Szczecin 2018-07-21 22/22
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-09-08 22/22
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-27 22/22
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-27 22/22
13 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2018-12-01 22/22
14 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-12-01 22/22
15 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2018-12-01 22/22
16 Alicja Pospieszała Mierzyn 2018-12-31 22/22
17 Anna Nizioł Mierzyn 2018-12-31 22/22
18 Jan Nizioł Mierzyn 2018-12-31 22/22
19 Marek Pospieszała Mierzyn 2018-12-31 22/22
20 Anna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-20 20/22
21 Jacek Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-20 20/22
22 Justyna Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-20 20/22
23 Maciej Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-20 20/22
24 Robert Stefaniak NieMaŻeNieMogę/Bojano 2019-02-20 20/22
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-03-05 22/22
26 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-11-19 20/22
27 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-01-15 22/22
28 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2020-01-15 22/22
29 Andrzej Półgrabski Drawsko Pomorskie 2020-02-15 22/22
30 Anna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-15 22/22
31 Joanna Półgrabska Drawsko Pomorskie 2020-02-15 22/22
32 Krzysztof Stamm Drawsko Pomorskie 2020-02-15 22/22
33 Anna Paszek North Team / Barnisław 2020-02-21 22/22
34 Tomasz Paszek North Team / Barnisław 2020-02-21 22/22
35 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-06-07 21/22
36 Martyna Kamińska Poznań 2020-06-11 22/22
37 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-08-23 22/22
38 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-08-23 22/22
39 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-08-23 22/22
40 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-08-23 22/22
41 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-08 22/22
42 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-08 22/22
43 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-12-14 16/22
44 Przemysław Nowak Poznań 2020-12-26 22/22
45 Martyna Bogunia Poznań 2022-01-06 22/22
46 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-03 22/22
47 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-12 22/22
48 Magdalena Nowak Poznań 2022-03-29 22/22
49 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-23 22/22
50 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-23 22/22
51 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-06-07 22/22
52 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-24 22/22
53 Wacław Polcer Łódź 2022-10-08 21/21
54 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-26 22/22
55 Edward Fudro Police 2022-11-12 22/22
56 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-28 22/22
57 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-28 22/22
58 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-22 22/22
59 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-03 22/22
60 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-03 22/22
61 Henryk Slawiński PTSM Lubań 2023-09-03 22/22
62 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-03 22/22
63 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2023-09-03 22/22
64 Zofia Trubisz Leśna 2023-09-03 22/22
65 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-09 22/22
66 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-09 22/22
67 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-10-14 22/22
68 Konrad Michalski Krosinko 2023-10-27 22/22
69 Jarosław Baryluk Lusina 2024-01-04 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies